Wpis z mikrobloga

@majkel88: Nie obchodzą mnie polityczne poglądy Giertycha. Tak długo, jak będzie nazywał mordowanie nienarodzonych dzieci po imieniu i jasno się temu sprzeciwiał, tak długo będzie znajdować się po jasnej stronie mocy.
  • 0
@wortor: dobrze, że Tusk i jego ekonomistka po filologi polskiej ogarnia gospodarkę xD
+ Rysiu Petru z Madery

PO stało się zbieranina randomowych osób o sprzecznych poglądach, byle tylko pokonać PiS, ale to się nie uda na szczęście.
@majkel88: tak ogarnia gospodarkę, ze za jego rządów mieliśmy najwyższy przyrost PKB deflacje i najniższe stopy procentowe.

Za to za rządów twoich specjalistów mamy spadek pkb, szalejąca inflacje, zadłużanie kraju do oporu i #!$%@? system sprawiedliwości.

Musisz wyjątkowo nienawidzieć tego kraju, ze zyczysz nam 3 kadencji tych nieudaczników.
I czy Tusk przypadkiem


@majkel88: Tusk jest jednocześnie za aborcją i przeciw. To jest Tusk Schrodingera. Możesz go spytać i dostać odpowiedż, ale jak spytasz 5 minut później to odpowiedź może być już inna.
PO stało się zbieranina randomowych osób o sprzecznych poglądach, byle tylko pokonać PiS, ale to się nie uda na szczęście.


@majkel88: na szczęście czyli, że co? Cieszysz się, że pis może wygrać? xD
Możesz go spytać i dostać odpowiedź ale jak spytasz 5 minut później to odpowiedź może być już inna


@Jah00: pomijając sens wypowiedzi chyba nie do końca kumasz fizykę i eksperyment shrodingera
  • 0
@Kryspin013: PO planuje dalsze rozdawnictwo kasy i nie ma programu dla przedsiębiorców (interesuje mnie dobrowolny ZUS i bardzo niskie podatki na JDG), stąd musiałbym mieć solidnie coś z głową żeby na nich głosować. Na szczęście inna partia spełnia moje wymagania w 110% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przedsiębiorców (interesuje mnie dobrowolny ZUS i bardzo niskie podatki na JDG),


@majkel88: tak po latach zacząłem się zastanawiać skąd w Polsce jest taki kult przedsiębiorców i jeśli już myślimy o dobrowolnym ZUSie to dlaczego tylko przedsiębiorcy by go mieli mieć?

bardzo niskie podatki na JDG


@majkel88: i to ci konfa niby zapewni swoją strategią "może nie obniżymy podatków ale nie damy nowych"
(rzekomo)? Przecież oni powiedzieli wprost, że nie będą
  • 0
@Kryspin013: nie wiem skąd jest w Polsce kult przedsiębiorców i mnie to guzik interesuje. Wybieram partie, która będzie realizowała mój interes, bo sam jestem przedsiębiorca. Usługi publiczne, aborcja i geje mnie nie obchodzą.
@Kryspin013: nie wiem skąd jest w Polsce kult przedsiębiorców i mnie to guzik interesuje. Wybieram partie, która będzie realizowała mój interes, bo sam jestem przedsiębiorca. Usługi publiczne, aborcja i geje mnie nie obchodzą.


@majkel88: dosyć krótkowzrocznie patrzysz