Wpis z mikrobloga

Jakie znacie największe fikołki fajnopolaków? xDDD
Ja zacznę:
- "w Ukrainie" zamiast "na Ukrainie",
- zmiana nazwy z Pierogów Ruskich na Pierogi "Kresowe" lub "Ukraińskie" xD,
- Ustawianie wszędzie flag Ukrainy i pisanie jak to Ukraińcy są podobni do narodu Polskiego,
- Doszukiwanie się u siebie korzeni Ukraińskich,
- #!$%@? o wielkim sojuszu i przyjaźni Polsko-Ukraińskiej,
Piszcie poniżej xD
#ukraina #rosja #wojna #heheszki #fajnopolacy
  • 35
Człowiek chce kupić albo zrobić sobie pierogi to teraz musi szukać pomiędzy X bajkowymi nazwami


@Rad-X:

To już wcześniej można było zmienić. Fura ludzi nie miała pojęcia, że ruskie to od rusi i myliło to z rosją.

Właśnie kresowe/galicyjskie to dobry pomysł, "ukraińskie" to upośledzony pomysł.
@bdg-bro Ruskie pochodzą z terenów Ukrainy a różne rzeczy są tak nazywane, bo od wieków cały wschód to dla nas ruskie bydło brzmiące dziwacznie.
@braunista88: największe fikołki fajnokremlaków¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)...⁠/⁠¯ za @Watchkeeper
- ruska armia jest druga na świecie ze sprzętem bez analogów
- rosja nie zaatakuje ukrainy nabieracie się na teatrzyk
- Kijów zostanie zdobyty w 2-3 dni
- putin rozgrywa szachy 5d
- Ukraincy nie będą się bronić a podarowane javeliny przedadzą
- zaraz będzie drugi lepszy rzut
- To już koniec dla Ukrainy/Ukraina nie ma już X (X = lotnictwa, rakiet, ludzi, prądu)
-
@braunista88: Ale #!$%@? bez sensu
1. Nie interesuje mnie kto jak mówi. Możesz mówić na Ukrainie, sam czasami mówię tak czasami tak.
2. Pierwsze słyszę nazwę pierogi kresowe ale fakt jedna ruska restauracja obok mnie zmieniła nazwę bo ją jacyś idioci oczerniali w necie.
3. Jakoś nadal widzę więcej flag Polskich. Nie podoba mi się gdy np. Protokół dyplomatyczny jest łamany jak to było w sejmie ale już popieram jak np.
to jeszcze zostaje ryba po grecku, p


@bdg-bro: Poczekajmy z tym, aż Grecja wjedzie w Macedonię i zacznie tam mordować ludzi.

A nawet wtedy ma to mniejszy sens, bo "pierogi ruskie" są naszym dobrem narodowym, a ryba po grecku tak średnio. Ma to znaczenie, gdy ludzie na świecie jedzą takie żarcie.
@braunista88:
Pomoc Ukraińcom wdł fajnopolaczków:
-ustawienie sobie flagi ukraińskiej na profilowym
-żarcie pierogów ukraińskich zamiast ruskich
-darcie japy "PUTIN #!$%@?!" na jakimś wiecyku
-doszukiwanie się wszędzie ruskiej agentury
-chwalenie Zełeńskiego za to że ubiera się w dresy XD
-mówienie "W" zamiast "NA" Ukrainie
I to tym ludziom wystarczy. Nic więcej nie potrzeba.