Wpis z mikrobloga

Cześć, chyba bardzo spierdzielilem komuś sprawę i potrzebuje Waszej porady/pomocy.

Napisała babeczka ze ma problem z programem, nie wiedziałem nic jadąc do niej.

Okazało się, ze kupiła kiedys ze wspólnikiem firmowy komputer, założyli firmowe maile, zalogowani się i rozeszli się, ona dostala komputer z zalogowanym Outlookiem ale gość twierdzi, ze zapomniał hasła wiec babka po prostu pracuje na Outlook zalogowanym, ale chciałaby zmienić hasła, żeby gość nie mógł podglądać bo tam faktury itd itp.

Najpierw ściągnąłem program MailPassView ale nie wykrył żadnego konta i nie pokazał nic.

Na tym Outlooku są dwa maile, jeden Marzena, drugi info. Otworzyłem laptopa i tam odpaliłem outlook i wpisałem maila Marzena i poprosiłem o nowe hasło, przyszedł kod na mój mail, potwierdziłem i się zalogowałem, pokazywało niby spoko, ale nie pobierało maili, nic, pusto. Już lampka w głowie, ze coś nie tak. Na komputerze wyskoczył komunikat, ze trzeba wpisać hasło, wpisuje nowe - nie działa, starego - nie znam.

Jestem mega wqrwiony na siebie, ze dałem tak dupy.

Poprosiłem o zmianę hasła, poszedłem przez etapy, podałem wszystkie dane, które były dostępne, imię, nazwisko, daty (wszystko samo sie uzupełniło), używane hasła (wpisałem tylko te nowe) i poprosiłem o zmianę.

Odpowiedz, ze „Ostatnio otrzymaliśmy prośbę o odzyskanie konta Microsoft powiązanego z adresem ma**a@carehospitalities.nl. Niestety podane dane były niewystarczające do weryfikacji własności tego konta. Microsoft podchodzi bardzo poważnie do spraw związanych z zabezpieczeniami i prywatnością klientów. Staramy się jak najlepiej chronić Twoje dane osobowe, dlatego musimy bardzo dokładnie sprawdzić własność konta.”

Teraz z mojej winy/głupoty babka nie może się zalogować na swojego maila dzięki mnie. Macie jakieś pomysły? ….

Czy komputery od razu tworzą użytkownika Microsoft i pod niego może są podpięte te dwa adresy e-mail?

Jestem załamany jak tego nie odkręcę ????????‍♂️

#it #outlook #microsoft #informatyka
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@MichasQ27: teraz sobie myśle na spokojnie, skoro nie zmieniłem hasła do tej Marzeny co trzeba to czemu nie działa? Przecież albo powinno działać stare na komputerze albo nowe, które zmienilrm
  • Odpowiedz
  • 0
@MichasQ27:
Zalogowałem się do office365 na ten e-mail Marzenaitd, ale nic tam nie mogę zrobić, myslicie, ze cofnięcie wszystko wróci do normy? Z tym ze babeczka chciała moc zalogowac się na laptopie i moc zdalnie pracować. Może cofnąć co zrobiłem (screen) a potem telefon do Microsoft i z nimi gadać?
MichasQ27 - @MichasQ27: 
Zalogowałem się do office365 na ten e-mail Marzenaitd, ale n...

źródło: IMG_8976

Pobierz
  • Odpowiedz