Wpis z mikrobloga

Moja matka nie miała nigdy żadnych koleżanek, a ojciec kolegów. Ci ludzie całe życie poza pracą spędzili wykonując bezsensowne czynności w domu i dookoła niego. Nie mają żadnych pasji ani zainteresowań, tylko praca-dom.

Nikogo nie odwiedzaliśmy ani nas nikt nie odwiedzał. Nie utrzymywaliśmy kontaktu z dalszą rodziną. Nie jeździliśmy na wakacje dalsze ani bliższe. Nawet na żadne wyjazdy weekendowe gdzieś w okolicy.

Jak zacząłem w gimbazie się wycofywać z kontaktów społecznych w świat wirtualny to byli zadowoleni bo hehe synek skup się na nauce a nie będziesz się z patologią zadawał która przeklina pije i imprezuje.

Jak ja mam być teraz normalny?

#przegryw ##!$%@? #samotnosc
  • 70
@epksg u mnie w rodzinie tylko ja przegrywam, rodzice mają relacje z kuzynami itp, siostra ma chłopaka(wiadomo że różowa nie przegrywa).

A ja sam ;(
@epksg: bo rodzice muszą być dynamiczni, nie mogą sobie spokojnie żyć robiąc to co lubią
"Jak zacząłem w gimbazie się wycofywać z kontaktów społecznych w świat wirtualny" - to też pewnie ich wina, zamiast jeździć po klubach i ogniskach to wolałeś gnić w domu i teraz pretensje do całego świata.
zmienić to on musiałby siebie. A według niego to chyba problem jest we wszystkich innych. Wszyscy go denerwują, wina jest zawsze wszystkich innych tylko nie jego. Poza tym nie zachowuje się jak standardowy człowiek. Kompletnie nie kuma, że niektóre zachowania są niezręczne. Trudno jest mi to opisać bo to niby są drobne rzeczy ale składają się w całość. To nie jest człowiek do którego podbijesz, powiesz siema co tam i zaczniecie nawijkę
Jak ja mam być teraz normalny?


@epksg: zaczac wychodzic do ludzi, przełamywać dodtychczasowe bariery i zaczać się społęcznie rozwijać

albo

użalać się nad sobą

świat wirtualny


@epksg: jakieśfajne ITEMKI masz na swojej postaci ?
@mr_brOz: Wyszedłeś z domu i nie musisz oceniać siebie przez pryzmat swojej rodziny. Zauważyłeś ich negatywne zachowania. Wystarczy być teraz uważnym, obserwować siebie i nie powielać tych zachowań. Uczyć się normalności od innych, ale też nie przyjmować wszystkiego na wiarę. Oczywiście możesz analizować zachowanie swojej rodziny, ale weź pod uwagę, że osoba normalna nawet tego nie analizuje, bo nigdy tego nie doświadczyła, więc czy jeśli chcesz być normalny, to czy taka