Wpis z mikrobloga

  • 31
nie wydawaj na imprezy i głupoty dopóki rzeczywiście nie będzie cię na to stać


@ScoobyDude: czyli strać cały okres młodości żeby z trzydziestką na karku kupić sobie kurnik na własność, to niezłe porady xD
  • Odpowiedz
czyli strać cały okres młodości żeby z trzydziestką na karku kupić sobie kurnik na własność, to niezłe porady


@Lugi:

A wiesz, że pomiędzy rozpieprzaniem kasy na byle co, a straceniem młodości jest coś jeszcze?

Nie, nie straciłem młodości i tłumacz to tak sobie dalej xD
  • Odpowiedz
@ScoobyDude: spoko, a można było jeździć na wakacje 3 razy w roku, na studiach zaliczyć erasmusa i pierwsze auto z salonu, wynajmować pokoje innym studentom w swoim 4m w Warszawie które dostało się od starych za zdanie matury i po studiach dostać stanowisko w firmie transportowej ojca XD
  • Odpowiedz
co to znaczy nie wydawaj na imprezy? zakup piwa na imprezę się łapie czy dopiero wyjazd na festiwal?


@gzymspiwniczny:

Ja i kupowałem piwo i jeździłem na festiwale ale ja pracowałem to bylo mnie stać
  • Odpowiedz
zapomniałeś dodać, ze masz 70 lat, a mieszkanie kupiłeś rok temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ejenes:

Mam 120 lat i DOM kupiłem w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jadlem, nie pilem, nie mialem młodości, bo odkładałem, mam pół wątroby i jedną nerkę, tak bylo.
  • Odpowiedz
@Lugi: @ScoobyDude A wiesz, że praca może być przyjemnością? xD
Zmień podejście do życia jak twoim zdaniem zdobywanie doświadczenia, kształcenie i pomaganie ludziom (bo z tym wiąże się praca) to strata czasu na rzecz młodości xD

A pisząc "młodość" podejrzewam, że nie masz na myśli podróżowania, zbierania doświadczeń, a chlanie że studenciakami i ruchanie.
  • Odpowiedz
@ScoobyDude Przegrywy w pewnym sensie mają rację, bo twoja przyszłość nie zależy tylko od rodziny, ale i środowiska, w którym się obracasz. Mam przykład w rodzinie, gdzie rodzeństwu kompletnie inaczej potoczyło się życie, mimo że ich rodzice starali się obojgu zapewnić jak najlepsze przygotowanie do dorosłego życia.
  • Odpowiedz
Mam przykład w rodzinie, gdzie rodzeństwu kompletnie inaczej potoczyło się życie, mimo że ich rodzice starali się obojgu zapewnić jak najlepsze przygotowanie do dorosłego życia.


@Marek_Licyniusz_Krassus:

Ja mam takie samo doświadczenie.
Ja zeuczajnie wykorzystałem, myślę, cześć tego co mogłem i tyle.
  • Odpowiedz