Wpis z mikrobloga

Czyli co, znalazła się banda patusów która trafiła na inną bandę patusów i dzięki temu konfiarstwo i stadionowi patryjoci mają antyukraińskie paliwo? Sprawców burdy znaleźć i ukarać - jak najbardziej i koniecznie. Ale oceniać przez to stosunki polsko-ukraińskie i „brak wdzięczności”? Ilu z Was drodzy rodacy w swoim życiu dostało wpier&ol od stadionowych patryjotów (co to Polski i polskości do ostatniej kropli) bo im się wydawało, że źle idziecie chodnikiem? Ile razy mieliście dym bo ktoś wypatrzył w Was kogoś „z niewłaściwego osiedla”? Ja kilka razy, a nie zadaję się z dresiarskim towarzystwem z własnej woli. Daliście się nakręcić przez patologiczną sytuację i teraz sracie żarem jakby w Polsce nikt nigdy nikogo za „widzimisię” nie pobił. Wszędzie znajdą się debile i biedota umysłowa, a jak jeszcze jedni trafią na drugich to nieszczęście gotowe. To jest to pokolenie co się nie daje manipulować i myśli samodzielnie? xD

#ukraina #polska #dajciespokoj
  • 30
  • Odpowiedz
@SamBeliar: Absolutnie nic takiego nie napisałem. A jak są problemy z czytaniem ze zrozumieniem to trzeba się cofnąć do podstawówki. Chodzi mi tylko i aż o to, że część wykopków, konfiarze i patryjoci się zesrała jakby u nas nie było nigdy patusów, burd i bezsensownych napaści. Szczególnie emocje kiboli mnie bawią, bo sami są gotowi spuścić komuś wpierd&l za nieprawidłowy szalik albo orientację seksualną.
  • Odpowiedz
Czyli jak podejdę do ciebie w parku i #!$%@? ci lutę na pysk, to rozumiem że staniesz się z automatu patusem?


@smutny_kojot: czyli jak grupa patusów z Ukrainy kogoś pobije, to mamy deportować milion Ukraińców i zatrzymać wsparcie? Czy jaka ma być reakcja? Może odwet i nasze patusy będą bić Ukraińców?
  • Odpowiedz
@missioncritical: Nikt tak nie napisał. Należy aresztować tych konkretnych patusów z Ukrainy, dowalić grzywnę i odszkodowanie dla ofiar a potem deportować z dożywotnim zakazem wjazdu do Polski.
  • Odpowiedz
Nikt tak nie napisał. Należy aresztować tych konkretnych patusów z Ukrainy, dowalić grzywnę i odszkodowanie dla ofiar a potem deportować z dożywotnim zakazem wjazdu do Polski.


@Maslacki: czyli dla Ukraińców ma być inne prawo w Polsce tak? Zalatuje to XIX wiecznymi standardami.

Ale skoro mamy ukarać tylko winnych, to o co cały ten raban? Policja już się tym zajmuje, jak w przypadku każdego innego rozboju.
  • Odpowiedz
Ilu z Was drodzy rodacy w swoim życiu dostało wpier&ol od stadionowych patryjotów (co to Polski i polskości do ostatniej kropli) bo im się wydawało, że źle idziecie chodnikiem? Ile razy mieliście dym bo ktoś wypatrzył w Was kogoś „z niewłaściwego osiedla”? Ja kilka razy, a nie zadaję się z dresiarskim towarzystwem z własnej woli. Daliście się nakręcić przez patologiczną sytuację i teraz sracie żarem jakby w Polsce nikt nigdy nikogo za
  • Odpowiedz
czyli dla Ukraińców ma być inne prawo w Polsce tak? Zalatuje to XIX wiecznymi standardami.


@missioncritical: Nie tylko dla Ukraińców tylko dla wszystkich obcokrajowców którzy na terytorium Polski popełniają przestępstwa. Każdy obcokrajowiec który popełni w Polsce przestępstwo poza oczywiście karą przewidzianą w kodeksie karnym i finansową powinien zostać deportowany. Do tego dożywotni zakaz wjazdu do Polski, chyba, że nie byłoby to bardzo poważne przestępstwo to np. 5-10 lat zakazu wjazdu.
Mamy
  • Odpowiedz