Wpis z mikrobloga

byłem na urlopie w #rzeszow i musze pochwalic - calkiem spoko to wasze miasto i wg mnie jest co tam robic, sprawia wrazenie rozwijajacego sie, wieczorem w knajpach pełno ludzi, wiele miast 150-250k to już zamiera o tej godzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno będę polecać.

akurat jak przyjechałem to niestety fontanny wyłączone, a szkoda bo to chyba jedna z większych atrakcji, no ale konieczność wyższa, szkoda że przyczynę poznałem dopiero dzień później w gazecie bo na oficjalnych stronach z rozpiskami pokazów nic nie było

mam tylko nadzieję że nie złapałem wiadomej choroby hehe
  • 9
@Pacio11:
- zamek
- dwór letni
- pomnik czynu rewolucyjnego
- flypark
- papugarnia (tutaj minus bo mam porownanie do Gdanska, ale w ogole cos jest)
- pokaz fontanny (tu niestety nie wypaliło)
- dara kebab, czeska hospoda, lody u myszki
- bulwary
- rynek, studnia, ulice dookoła, centrum ogółem
- piwnice
- muzeum techniki (nie dotarłem - niestety wejscie tylko dla grup zorganizowanych, min 10 osób, 2 dni przed wizytą
@DJ_QBC: Z ciekawości czego przyjechałeś akurat do Rzeszowa? To z definicji nie jest turystyczne miasto, a bardziej miasto to spokojnego i przyjemnego mieszkania (o ile zarabia się w miarę ok). Robisz jakiś trip po całej Polsce?
@Aten7385:
1. lubie zwiedzać Polskie miasta
2. jest wygodne i szybkie połączenie kolejowe z Krakowa, a w szczególności chciałem wypróbować szwajcarski wagon panoramiczny w IC Porta Moravica ( ͡° ͜ʖ ͡°)