Wpis z mikrobloga

Nocny maraton LOTR mnie zniesmaczył, kupiłem na dzień dobry zestaw za prawie 40zł, a przy wejściu do sali deponuja wszystko co jest jedzeniem lub napojem nie kupionym w barze.

Seans trwa pieprzone 12h, przerwy są krótkie między a ja nie mogę wnieść głupiego batonika by dodac sobie energii czy wody by mieć co pić. W zeszłym roku byłem w rumii i sprawdzali tylko alkohol, jestem mocno zniesmaczony.

Dodatkowo seans jest opóźniony już 25min bo przez to sprawdzanie nie wyrabiają i ludzie nie zdążyli wejść na seans na czas.

Więc szczerze ostatni raz jak się na to wybieram, zawsze kupuję coś w tym barze by być okej mimo że to głupia cola i popcorn 40zł, ale żebym na 12h maraton nie mógł sobie wnieść napoju by nie uschnąć w środku.

Jeszcze nie zgadzają się na pobranie rzeczy z depozytu między filmami XD.

#multikino #szczecin
  • 18
@Kakaladze:
Mają w ogóle coś normalnego do jedzenia w tym barze?
Bo jakby miał siedzieć 12h o samej coli i popcornie, to szczerze bym to pieprzył.
Męczyć się przez 12h i jeszcze być głodnym i zapłacić za to 40zł
  • 1
@mango2018 nie wiem, to już pytanie do organizatorów, ja szczerze nie wiem czy będę siedzieć do końca mocno się zniesmaczyłem. Faktem jest że nawet wodę smakową musiałem zostawić.

A nie wydam na pewno kolejnych 40zl by tu nie uschnąć
@Kakaladze: ja normalnie wniosłem butle energetyka i jakieś batony w plecaku, trochę się sapali ale w końcu odpuścili. Na krótkie seanse zwykle nic nie biorę, ale tutaj było 12 godzin siedzenia więc nawet nie brałem pod uwagę takiej możliwości że dam sobie zabrać tego energola xD zwłaszcza że u nich w barze takich rzeczy chyba nie ma