Wpis z mikrobloga

Planuje wesele i jestem na różnych grupach ślubnych ku*wa jaki to jest syf, Ci kamerzyści to jest taka patola że ja #!$%@?. Często widać różne posty gdzie ktoś pisze że szuka jakiegoś usługodawcy i ma określony budżet, budżety są różne jedni chcą wydać na kamerzystę 10k inni 2k, i kiedy ta stawka jest tak niska zgłasza się mimo wszystko wielu ludzi którym taka stawka odpowiada i im to pasuje ale zawsze trafią się wielcy artyści którzy piszą że im się to ni ch*ja nie opłaca że oni tego nie będą brać bo to wstyd itp tylko że nikt ich o to ku*wa nie prosi xD  według wielu "artystów" lepiej się zapożyczyć, je*nąć jakiś kredyt zamiast zrobić imprezę na miarę swoich możliwości. Co myślicie o takim syfie? 
#wesele #kamerzysta #patologia #polska
  • 5
@heniek_8: była akcja że ktoś szukał dj którego stanowisko miało być ozdobione w jakimś wybranym stylu to się muzycy oburzyli że oni są od grania a nie od wyglądania i dobry dj to i na laptopie zagra na komiedia xD
@alejaktotakto: a co tu myśleć, ludzie grają pod publiczkę by zarobić kasę, a robią fotki jak typ za 2k.
Wystarczy pojeździć po okolicy i poszukać fotografów, czasami mają swoje sklepiki.

Z tymi weselami to ostatnio nie jest kolorowo i coraz bardziej to traci sens. Wszystko podrożało, a ludzie zamiast zorganizować tą imprezę sensownie robią byle co byle ktoś przyszedł. Fotograf polata albo kilku, porobią fotki, niczym się to nie różni od