Wpis z mikrobloga

Ten film jest tak nagrany, że nic z niego się przecież nie można domyślić, zwłaszcza, że jest posklejany i składa się z 2 części. W pierwszej jakaś banda #!$%@? Ukraińców coś gada z jakimś gościem w szarej koszulce, chyba to "mów sława Ukrainie", machają głupio do kamerki a potem następuje cięcie, gość w szarej koszulce(chyba Polak) który wcześniej z nimi gadał zniknął, część towarzystwa gdzieś poszła a na filmie się leją z jakimś zupełnie nowym typem w białej koszuli i #!$%@? wie o co chodzi, co to za jeden i o co poszło. Ja nie mówię, może i faktycznie była to agresywna grupka #!$%@?ńców, ale z filmu nie da się nic jednoznacznie powiedzieć i równie dobrze mogli koledze napieprzyć []

#ukraina #wojna #rosja
Pobierz Kagernak - Ten film jest tak nagrany, że nic z niego się przecież nie można domyślić,...
źródło: b9ebcb7701fba5a69f55c6ace2148a85a27346ad732e3c3b9079942cb44cace9
  • 21
@ZuluScout ja pamiętam właśnie jak Konfederaci tak jak ty teraz gadali po morderstwie ba nowym świecie, a później sie okazało ze to polski katolicki cham z krzyzem na plecach zadźgał typa, a jedyby Ukrainiec który brał udział w zajściu to ten co próbował ratować zabitego, więc morda tam knurze. Po rusku gada pół Azji. od #!$%@?ów gruzińskich, po czeczenów, abchazow, Uzbeków, Kirgizów i #!$%@? wie kogo tam jeszcze. Azerowie też.
@szurszur: E tam, kolor szczerze mówiąc nie jest takim wyznacznikiem. Mój kuzyn wygląda dosłownie jak cygan, cały ciemny a wszyscy w rodzinie biali jak szwedzka bawełna. Czasem się jakiś gen obudzi z pradziadka i masz kolor jak obcokrajowiec. Taka Turcja to na przykład ma każdą paletę barw. Na Ukrainie też żyją na przykład Tatarzy, ale także cyganie i tak dalej, więc się znajdzie trochę ciemnych.
@WOWMichal: No rzeczywiście tak było z tym zabójstwem i co ma to do mojego komentarza? Chcesz mnie skategoryzować pod teczką konfederaty? Teraz mi wytłumacz co Ty w ogóle chciałeś przekazać tym komentarzem. No wiele narodowości mówi sobie po rusku i co w związku z tym? Na co według Ciebie patrzymy na nagraniu. Dlaczego akurat "slava ukrainie" i dlaczego robić coś takiego po północy? Psucie relacji takim czymś? No nie, bo prócz
@WOWMichal: Ale przecież oni nie mają zasięgów na tyle by zrobić z tym cokolwiek. Ba, przemyty w których królują Ukraińcy już jest lepszym tematem, który jest rzeczywiście poważny i niebezpieczny, a jakoś tego nie poruszają. Nie ma co nawet myśleć o konfederacji serio.