Wpis z mikrobloga

@MrMas: hej, z jednej strony fajnie że coś robisz, ale czemu chcesz schudnąć? 50lg przy twoim wzroście to naprawdę bardzo mało, dodatkowo dieta z taką kalorycznością to prosta droga do np utraty miesiączki. Jesteś pewna że nie masz zaburzeń odżywiania? Bo tak to właśnie wygląda.
Jesteś młodą, proszę nie wyniszczaj sobie organizmu już teraz. Jestem dietetykiem możesz się odezwać na PW chętnie ci pomogę, proszę, zadbaj o siebie odpowiednio.
@MrMas: naprawdę uważasz, że nie jesteś szczupła? Przy takiej wadze?
Masz nieprawdziwy obraz siebie, nie poswiecaj zdrowia dla "celu" którego nie będziesz w stanie dogonić. Zdajesz sobie sprawę, że nawet jak schudniesz(ile chcesz ważyć? 45?) To z takim myśleniem zawsze będziesz niezadowolona, a do tego twoje ciało będzie ci odmawiać posłuszeństwa(brak siły, senność, mgła w myślach, brak miesiączki, zaburzenia hormonalne) naprawdę nie warto.
Może spróbuj pomyśleć o tym żeby zamiast chudnąć
@MrMas: nie przepraszaj, do spasienia ci jeszcze daleko, uwierz mi. Jestem prawie 10cm niższa, a ważę tylko kilogram mniej niż ty, a i tak kości mi wszędzie wystają. Jeśli nie chcesz konsultacji pod kątem diety to jedyne co mogę poradzić to ograniczenie socialmediow typu instagram, one bardzo ryja banie, chwila odwyku może ci dobrze zrobić.