Wpis z mikrobloga

Ja:
- zdrowa dieta składająca się wyłącznie z nieprzetworzonych warzyw, zero cukru (nawet z owocow) i 3 litry wody dziennie
- regularne ćwiczenia
- codzienna pielęgnacja skory
- dobry sen przynajmniej 8 godzin
- mały stres
Efekty: Cała morda zaczerwieniona od trądziku.

Oskarek Nowobogacki:
- #!$%@? dieta składająca się z przetworzonych mrożonek z żabki, kebabów i monsterkow
- twarz pielęgnuje tylko jak bierze prysznic zwykłym mydłem i potem podciera twarz ręcznikiem, którym wycierał dupę
- cotygodniowe libacje alkoholowe
- malo snu i rozwalony zegar biologiczny przez ciągle imprezy
- stres spowodowany ciągłymi walkami z innymi normikami o dominację w stadzie i samice
Efekty: nieskazitelna skóra twarzy nie spaczona ani jednym pryszczem czy zaczerwienienie jakby dopiero co wyszedł z #!$%@? matki.
Niech mi ktoś wytłumaczy jak to działa
#przegryw #blackpill #zdrowie #skora #dieta #medycyna
  • 10
@Amicia: Potwierdzam. Ja mam prawie idealną cerę a w ogóle warzyw i owoców nie jem a niekiedy 2 paczki ciperków i zapijam 2 l coli. Morda sie nawet nie ulewa a pierwsza przy odchudzaniu odsłania swój kształt kanciasty
@Amicia: Jedzenie samych warzyw to jedna z najbardziej toksycznych dieta jakie można zastosować, to że masz wypryski na twarzy to jest efekt obronny organizmu który chce wydalić z organizmu toksyny nawet przez skóre. Z perspektywy biologicznej to dobra sytuacja bo organizm sie szybciej oczysci. Proponuje zmienić diete i zaprzestać jeść warzyw, zwłasza surowych.
@Amicia: może nie jestem jak Oskarek D., ale trochę jakbym czytał swój opis xD

W życiu trądziku nie miałem, na pielęgnacji skóry twarzy się nie znam, jedyne co robię to prysznic i rano po obudzeniu przemyje ryjec wodą. Jedyne co mam to, że się czerwienie, ale to lekkie takie jak jestem zmęczony albo po seksie czy waleniu konia. Pryszcze mam raz na 3 miesiące, głównie jeśli zjem trochę więcej słodyczy niż