Wpis z mikrobloga

  • 12
@smutny_kojot to jest dopiero poczatek tego co nas czeka. U mnie w miescie jest hostel gdzie mieszka 100 chłopa, po robocie wylazą oni przed budynek, piją alkohol, narkotyzuja sie, zaczepiają przechodniów. Wieczorem nie da sie iść w spokoju do sklepu bo potrafią celowo zastawić cały chodnik. Kumpel musi codziennie odprowadzac swoja kobitę na parking bo ta boi sie przejść od klatki do samochodu.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: A tam czasem ktoś nie twierdzi, że tych Ukraińców banderowcami nazwał? Bardzo mądra decyzja. Następny krok: podejdź do kibiców i powiedz, że #!$%@? ich klub.

Jeśli pobicie nieprowokowane, to sprawcy do utylizacji oczywiście.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Usunąłem komentarz , bo widziałem film.
Szczekać to sobie możesz w swojej budzie, pajacu. I jacy "moi bracia"? Kolejny odklejeniec nieudany jasnowidz z internetu.
Po prostu "kibice" to zawsze było największe zagrożenie na ulicach, a k0nfiarze Ukraińców nienawidzą i zapewne byliby zdolni i do lepszych numerów, skoro popierają kacapskich zbrodniarzy (czyli k0nfiarz to z założenia degenerat).

Z filmu gówno wynika, typ wdaje się w dysputę z grupką innych młodych
  • Odpowiedz
  • 120
A tam czasem ktoś nie twierdzi, że tych Ukraińców banderowcami nazwał? Bardzo mądra decyzja. Następny krok: podejdź do kibiców i powiedz, że #!$%@? ich klub.

Z filmu gówno wynika, typ wdaje się w dysputę z grupką innych młodych typków, potem ktoś dostaje w pysk, pada hasło "banderowcy", co w sumie może być faktycznym powodem, za co dostał w pysk, ale też pewności nie ma.


@Pantokrator: Wypnij dupę mocniej i zacznij
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: ostatnio tez miałem podobna sytuacje ale stanąłem na baczność i dumnie podniósłem prawa rękę wykrzykując głośno „heil Hitler”
Potem wspólnie odspiewalismy między innymi teufelslied i zlorzeczylismy na lachow
  • Odpowiedz