Wpis z mikrobloga

#przegryw #seks #rozowepaski nie chcę bronić femoidów ale tak szczerze to wy wzięlibyście dziewczynę która w wieku 20+ lat jest dziewicą i nawet się nie całowała (zakładając oczywiście że mówiłaby prawdę)? przecież to tak niecodziennie że aż podejrzane i ja od razu bym był sceptyczny bo może mieć jakąs wenere czy być zwyczajnie walnięta i odgryźć siura podczas gały
  • 19
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy:

nie chcę bronić femoidów

To po co je bronisz?

przecież to tak niecodziennie że aż podejrzane

Chyba chciałeś napisać pożądane

zdziwiłbyś się ile jest tuczników desperatek xd

Chyba przekopie Twoje strumienie i znajdę soundbite gdzie mówisz, że nigdy byś się do tego nie poniżył, bo jestem na 100% pewien, że kilka razy tak mówiłeś. Z resztą widziałem nie jedną grubaskę z chłopakiem i to przystojniejszym ode mnie, więc ja to
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy:

@CowiekDebil: gdzie niby

Sam fakt otwarcia posta w taki sposób pokazuje, że wiesz, że implikujesz, że "nie no, zrozumcie je". A linia obrony jest prosta- "jakbym nie dała dupy mając 15 lat to potem byłby red flag łolaboga". Pomijam, już kwestię, że to nie jest red flag, tylko poważne premium, zakładając, że mówimy o związkach długoterminowych/małżeństwach.

jak ktoś jest #!$%@? to się nie dogada z dziewczyną która też jest
  • Odpowiedz
Sam fakt otwarcia posta w taki sposób pokazuje, że wiesz, że implikujesz, że "nie no, zrozumcie je"

@CowiekDebil: point mojego posta to że 16 letnia dziewica > 20+ letnia dziewica i to nie tylko ze względu na wiek ale też ewentualne zaburzenia psychiczne
  • Odpowiedz