Wpis z mikrobloga

#p0lka #polak #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #blackpill #incel #przegryw #chad #chadowezycie

Widzicie przegrywy? Jak się chce, to można się zmienić z ziemniaczanego, przaśnego średniaka w prawdziwego chada-przystojniaka. Ale do tego trzeba mieć choć trochę samokrytyki, ambicji i charakteru a nie wszystko wypierać i udawać, że to w kobietach jest problem a nie w waszej nieatrakcyjności fizycznej i psychicznej. Wy nie musicie niczego zmieniać, wy jesteście idealni tacy jacy jesteście.... Szkoda, że nikt inny poza wami nie podziela tego poglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #polak #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #blackpi...

źródło: metamorfoza

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@razem: Chyba sobie żartujesz... tak wygląda typowy mężczyzna z przeciętnymi genami, który nie ćwiczy. To, że facet nie jest gruby nie znaczy, że ma dobrą sylwetkę. U kobiet może to tak działa ale nie u facetów. Wy jesteście predysponowani do budowania masy mięśniowej. Jeden bardziej, inny mniej ale facet bez ukształtowanego ciała nie jest atrakcyjny. Nie mówię, że ma być jakimś koksem ale ma być wysportowany i wyrzeźbiony na tyle na
  • Odpowiedz
@Linnior88: Bardziej chodziło mi o to, żeby pokazać, że przeciętniak może stać się przystojny dzięki ciężkiej pracy. Oczywiście jest to kwestia gustu ale moim zdaniem bardzo się poprawił wobec stanu wyjściowego, dlatego jest to godne pochwały. Przypuszczam, że u wykopków sytuacja pierwotna jest dużo gorsza niż u tego chłopaka ale to nadal nie oznacza, że nie można o siebie zadbać i zwiększyć swojej atrakcyjności ;))) Geny rzecz jasna w pewnym stopniu
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Nie działa jeżeli masz tyłozgryz i cofnietą szczęke oraz nie wbijasz teścia. Mówie z własnego doświadczenia, mój bodyfat około 12-13% byłem blisko 10%. z 3 na 10 zrobiło mnie to 4/10 nadal zerowe powodzenie u kobiet jak było tak jest ;)
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Da się? Da się! Tak, że chłopaki bierzcie się do pracy, jak będziecie przystojniejsi od Pana po prawej to być może niemal 40 letni gruby Linior z borderem po karuzeli czarnych i śniadych kutang spojrzy na was nieco przychylniejszym okiem :)

@Linnior88

problem w tym że żaden z typów na tych zdjęciach nie jest przystojny xD ale rozumiem że to po prawo to już taki maks Polaka


oni wola płuc
  • Odpowiedz
@jacek-mark: A wiesz, że istnieje coś takiego jak ortodonta? Operacje żuchwy też się przeprowadza, nawet taki jeden znajomy to przeszedł. I nie mów mi, że bez towaru nie da się zbudować atletycznej sylwetki. Akurat mam na ten temat dużą wiedzę i nie jest tak jak mówisz. Oczywiście, że jak nie masz gena to nie będziesz wielki jak Pudzian bez wspomagaczy, ale odpowiednią dietą i dobrze dobranym treningiem można zdziałać cuda. Jak
  • Odpowiedz
śmieszy mnie to, bo czytając Twoje wpisy wyobrażam sobie Ciebie : conajmniej 3 podbródki, spocona bo 30 stopni na dworzu i nie chce się tyłka na siłkę ruszyć, i wylewasz swoje gorzkie żale bo Tomek z 3C nie chciał Cie ruszyć kijem, a hiszpanie robią z Ciebie przechowalnie xd
  • Odpowiedz