Wpis z mikrobloga

@Shinyz0: Najbardziej mi szkoda znajomosci sprzed paru lat z dziewczyną poznaną na tinderze, która była jedną z najbardziej wartościowych osób w moim życiu i miała na mnie bardzo pozytywny wpływ. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cebularz_szkorbutnikowy ostatnio przemyślałem swoich koleguf, większość to alkoholicy i blanciarze. Z jednym wydawało mi się najlepszym łączy mnie tylko palenie.... tragedia do kwadratu. Po za tymi alkoholikami jest bardzo niewielu.... co można na trzeźwo. Każde spotkanie to albo jedna używka albo obie albo kacowe jedzenie. kurła!!!!!(°°
@cebularz_szkorbutnikowy: Ogólnie mieliśmy czysto przyjacielskie relacje (bez żadnych benefitów itp.), ale po tym jak poznałem moja obecną narzeczoną okazało się, że jednak z jej strony były jakieś uczucia co do mnie i się znajomość posypała.
@cebularz_szkorbutnikowy miało być kacowe ĵęczenie, ech ten słownik. Jestem rozczarowany swoim najlepszym kolega przyjacielem można by rzec. Domyślam się że dostał bana od żony na spotkania ze mną bo rzekomo to moja wina że on ćpie. Został przyłapany przez żonę że wiózł synków upalony po spotkaniu że mną. No i moja wina że #!$%@? pali jak po.ebany. Od pół roku prawie go nie widzę jak to bywało, teraz tylko z jego rodzina.