Wpis z mikrobloga

Przez ostatni tydzień próbuję odblokować booloader w moim xiaomi mi9 se, ale bez powodzenia. Problem występuje w momencie próby zalogowania do mi unlocka gdzie prosi mnie o podanie kodu weryfikacyjnego, który został wysłany do mnie na telefon, a którego nigdy nie dostaję! Próbowałem się logować podając email, telefon, kod qr, ale zawsze kończy się to tak samo. Poszperałem na zagranicznych forach i pełno osób miało podobny problem. Wydaje mi się, że wypróbowałem już każdą podpowiedź jaką wyczytałem tam, ale nic nie pomaga.
Ostatni sposób jaki wypróbowałem to zainstalowanie starej wersji mi unlocka (v4.5) i rzeczywiście kiedy wybrałem logowanie kodem qr zalogowało mnie bez proszenia kodu weryfikacyjnego, ale chyba przez to, że jest to stara wersja nic nie mogę zrobić, bo nie ma tam standardowego widoku, tylko widzę moje dane osobiste, które mogę zedytować. po zamknięciu i otworzeniu aktualnej wersji programu nic się nie zmienia i nadal próbuje mnie zweryfikować przez sms. Może któryś z wykopowiczów jest mi w stanie pomóc?

#xiaomi
kredzion - Przez ostatni tydzień próbuję odblokować booloader w moim xiaomi mi9 se, a...

źródło: Screenshot 2023-08-24 190616

Pobierz
  • 1
@kredzion: Nie wierzę że to przypadek bo #!$%@? zrobił praktycznie to samo, można kiedyś było napisać do supportu i po weryfikacji podawali ci kod unikalny dla twojego telefonu odblokowujący bootloader, oczywiście po jakimś czasie im się znudziło.

Ktoś po latach nawet ogarnął jak to obejść, ale trzeba otworzyć telefon i złączyć dwa miejsca żeby wszedł w tryb serwisowy i do tego jeszcze hakiery chcą dolary za ich magiczny soft.