Wpis z mikrobloga

@BitterNightmare: jak masz miejsce na graciarnię to regały warsztatowe. Ociebaton dej mi wincyj. Zarzucasz przezroczyste plastikowe pudła podpisujesz śmieci kategoriami i lecisz z tematem. Niczego nie szukam dłużej niż 10 minut. Lampy że ściemniaczem, wszędzie. Włącznik schodowy na korytarz przy każdych drzwiach. Blaty kuchenne jako zamiennik biurka w gabinecie, najlepiej na całą szerokość ściany.

Edit.
Jeszcze jak masz wyspę w kuchni to prąd do wyspy. Ja mam taki #!$%@? wysuwany z
Mam teraz z zakrytym panelem ale bez możliwości podglądu w telefonie, wcześniej miałem z odkrytym panelem i...tęsknię na nią. Mieszkanie planuję wynająć jak tylko skończę budowę domu więc już jej nie zmienię, ale w domu obowiązkowo z odkrytym panelem
Kran z miękką końcówką (najlepiej wysuwaną), dla mnie to był totalny game-changer xD Że naczynia to jedno, ale możliwość opłukania całego zlewu jednym ruchem jest cudowna.


@Raum: Ja to rozwiązanie polecam również do umywalki w łazience. Po goleniu 10x łatwiej ją opłukać / umyć :D
@BitterNightmare: klimatyzacja jako taka plus zintegrowane sterowanie z appki- fajna sprawa zdalnie sobie włączyć klimatyzator wracając do mieszkania na temp jaką chcemy czy nawę sterować klimą bez wstawania po pilot
Robot sprzątający
Zmywarka z oświetleniem wnętrza -dla mnie must
Lampy ze smart sterowaniem- mając HomeKit gaszę /zapalam światła nawet z zegarka Apple Watch/głosowo SIRI.