Wpis z mikrobloga

Od wczoraj znowu działają mi na nerwy tym smoleńskiem i swoim koronnym argumentem za zamachem:

PUTIN BYŁBY DO TEGO ZDOLNY

I co w związku z tym? Putin najechał Ukrainę, zestrzelił wagnerowców, może jeszcze w przyszłości odpali wielu znanych ludzi, wymorduje wszystkie dzieci, najedzie kolejny kraj, zrzuci bombę atomową. Jaki to ma związek do #!$%@? nędzy z katastrofą smoleńską?! To, że ktoś jest do czegoś zdolny, nie znaczy że to zrobił. Te macierewiczowskie błazny nie maja skrawka dowodu, nawet ziobrowa prokuratura nie jest w stanie zakończyć śledztwa, bo niczego nie znaleźli, karakan nie zwrócił się ze swoimi "dowodami" do NATO.

BO NICZEGO NIE MAJĄ!

Oni nawet nadal często używają sformułowania "katastrofa", a nie "zamach"/ Powstały już szczegółowe dokumenty i artykuły punktujące po kolei macierenkę i jego szalone teorie, nawet ludzie z jego komisji się od niego odcięli. A ci swoje: PUTIN BYŁBY DO TEGO ZDOLNY! Walić tam brak odpowiedniego szkolenia pilotów, walić całe nagranie z czarnej skrzynki - to był zamach, bo ja w to wierzę i elo.

#smolensk #polityka #ukraina #rosja
Promilus - Od wczoraj znowu działają mi na nerwy tym smoleńskiem i swoim koronnym arg...

źródło: E3gNd_EWYAAENVq

Pobierz
  • 21
@Promilus:
Ale wiesz kacapie, że zamach to nie tylko jebniecie rakietą, ale też stworzenie takich warunków dla załogi samolotu, żeby laądowanie się nie udało?

A skierowanie przez kontrolera lotniska w Smoleńsku polskiego samolotu bodajże ponad 100 m od osi pasa i 2 km przed jego początkiem to są takie właśnie warunki?

Hs tfu na ciebie.
@Promilus:
... ale w sumie Protasiuk miał rację. Powiedział "(...) nie damy rady usiąść" no i nie dali rady.

Ta katastrofa, swoją drogą, to kwintesencja uporu i zawziętości braci Kaczyńskich. Długo przed tym jak zostali prezydentem i premierem wiadomo było, że nie ustępują i są zacięci. Lech miał strasznego pecha. W Gruzji Pietruczuk wykazał się kompetencjami i asertywnością odmawiając Kaczyńskiemu, a Protasiuk niestety się ugiął podejmując złą decyzję.
  • 1
@PiotrFr widział też jak poniewierano pierwszym pilotem z lotu do Gruzji. Gosiewski domagał się ukarania go, sugerowali, że jest tchórzem, a Kaczyński zapowiedział, że się z nim jeszcze policzy