Wpis z mikrobloga

@dyzmund: Sradek pewnie spokojny nie jest bo jednak zawsze chciał być w cieniu i zarabiać a nie żeby każdy o nim gadał i to negatywnie ale w aktualnej "wojence" to Olo ma o wiele gorzej, zarabia grosze, poszedł na niego hejt którego się nie spodziewał, szczęśliwy raczej nie jest skoro tyle pije, alimenty, sprawy sądowe przeciwko niemu, brak pozytywnych rezultatów wojny w której ma tylko straty, regres na kanale gdzie kiedyś
@Major_Gross: no nie zawsze, przecież kiedyś sam marzył o zostaniu gwiazda jutuba tylko okazało się, że w internecie też jest nietypowy i nikt go nie lubi. Dopiero wtedy postanowił działać zza kulis i zbijać hajs na menelach.
Swoją drogą nie żeby coś, ale piszesz, że zasądzone alimenty to fakty. Jakieś potwierdzenie? Z tego co pamiętam to ta informacja wyszła od zielonego więc no bez dowodów to tak średnio jest to faktem.
@Bigticket: to że Olgierdano na swoim lajcie z 3 tygodnie temu mówił, ze to normalne, że facet płaci na swoje dziecko alimenty i, że faceci często mają dzieci z różnymi kobietami i placa na nie alimenty. Do tego mówi, że to jego była dziewczyna. Więc wnioski wyciągnij sam. Mówi, że jego była mieszka z dzieckiem i że płacenie alimentów to normalna sprawa (odnosząc się do słów zielonego który powiedział że Olo
Major_Gross - @Bigticket: to że Olgierdano na swoim lajcie z 3 tygodnie temu mówił, z...
@Major_Gross: tego sprzed 3 tygodni nie kojarzę więc się konkretnie nie wypowiem. Mogę tylko się zgodzic, że tak, płacenie alimentów jest normalna sprawą. #!$%@? to jest ich niepłacenie albo wymigywanie się od nich pracując na czarno, zapisując majątek na inne osoby itd. Ludzie rozchodzą się z przeróżnych powodów i nie ma sensu żyć ze sobą dla dziecka jeśli ma się nie układać i być toksyczna atmosfera.
Ale to co tu wrzuciłeś
@Bigticket: chłopie ale on się z tym nie kryje że nie jest z tą panną i że ma alimenty. Moja była dziewczyna o to mu chodziło. Ja wiem że ty go na siłę chcesz wybielić....no #!$%@? ale to już paranoja skoro on sam o tym mówi. xD są fakty bo krwa on sam o tym mowil gościu. Jeżeli jego słowa nie są faktami to grubo masz XD
XDDD jak ja gnije z ludzi, którzy na siłe ze łzami w oczkach próbuja udowodnic jaki to sradek jest szczęśliwy, spokojny i zarabia równowartość PKB średniego kraju XDDD


@dyzmund: no patrzcie hejkerzy jaki on obrotny i szczęśliwy, ma kurę znoszącą złote jaja, firmę, kobietę i dziecko. Inni się kłócą o a on ze swojej piwn....tzn rezydencji popija 18-letnią whisky i liczy pieniądze. No patrzcie, taka jest prawda! Schudł i jeździ klasą
NicolasLatifi - >XDDD jak ja gnije z ludzi, którzy na siłe ze łzami w oczkach próbuja...

źródło: raf,360x360,075,t,fafafa:ca443f4786

Pobierz
@Major_Gross: a cała afera dotyczy tego że Kosno gadał że on alimentów nie płaci a Olgierdano mówił że płaci. A sprawa z alimentami wypłynęła jeszcze przed zielonym tyle że zielony to podlapal i zmienił fakty.
@Major_Gross: sorry stary ale trochę odplynales. Jakim cudem chce go na siłę wybielić skoro uważam, że posiadanie zasądzonych alimentów nie jest niczym złym? To się nie trzyma kupy.
Jego słów nie słyszałem, więc no ciężko mi tu znaleźć jakikolwiek fakt. Ty jak słyszysz od randomowego wykopka, że osoba x powiedziała y to pewnie też nie wierzysz mu na słowo prawda? Ten szot, który wrzuciłeś nie jest dla mnie jednoznaczny, użył tam