Wpis z mikrobloga

@Conquistador: Nie wiem skąd pomysł, że Paweł chce go wybielić. Moim zdaniem, dobrze, że wziął go na tę rozmowę. Co zmyślił to jego, ale poznaliśmy jego wersję wydarzeń, przedstawił na niektóre z rzeczy zdjęcia.

Mleczna Ekipa zrobiła sobie z niego chłopca do bicia, nie przewidując, że ten się odgryzie i powie, że to Sławek kazał wrzucić nitro do trumny, że to do Sławka było wysłane zdjęcie łóżka po Majorze - zobaczymy
@Conquistador: ty jesteś upośledzony?
Dryblas już ostatnio robił lajta z leszkiem i ma wywalone na jakies zakladanie kanału bo kanał leszka załozył dawno.
Nagonka na bogu winnego Dryblasa jest ok? On z nim przeprowadzil rozmowe i wiadomo bylo ze sie bedzie bronic i wyjasniać ale to żadne wybielanie. Kurde Paweł Siewierskiej kijem nie tknął i ona sie teraz mści, nie rozumiesz? Piotr mu nic nie odbił, co za bzdury wtpisujesz. Moze
@Conquistador: Przecież skoro to taki psychopata, morderca i przestępca to zaprowadzicie go przed oblicze sądu tak jak sum jajcaty obiecał, prawda? Więc nie wiem czym się przejmujesz, wsw nikogo by nie oszukał w tak ważnej sprawie. Jeszcze tylko kilka zdjęć i nagrań dryblasa z przyczajki jak chodzi do żabki po oranżadę i zaraz go aresztują ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bigticket: Fani wsw są po prostu #!$%@?, bo cała otoczka "śledztwa" się ostatecznie posypała przez bomby niewypały i sumozy, które doprowadziły do samokompromitacji suma wąsatego i spółki, więc wypisują jakieś głupoty o wybielaniu i propsowaniu psychopaty. A ostatecznie prawda jest taka że nikomu nic się nie stanie, a sprawa umrze śmiercią naturalną. W ogóle nawet nie wiemy tego czy prokuratura prowadzi jakiekolwiek działania w sprawie śmierci majora, ale prędzej czy później
@PZt37: Mi chodzi o prawdziwych "fanów", którzy będą popierać wsw nieważne co by się działo, a nie o fanów dymów, którzy prowokują byleby wojna leciała i chłopecki się kłóciły o 3 w nocy drąc na siebie mordy.
@Teutonic_Reich: ten to już beznadziejny przypadek bo kojarzę kilka jego postów. Więc albo troll albo jeden z tych, co chciałby zamordować dryblasa bo pozbawił ich kukiełki. Myślę, że sprawa jeszcze jest prowadzona ale wyniki sekcji są znane już dosyć długo, gdyby tam wyszło coś naprawdę grubego to mimo okresu wakacyjnego prawdopodobnie służby znacznie zagescilyby ruchy. Więc takie życzeniowe myślenie i łykanie zwykłych pomówień, nakrecajacych spirale nienawiści jest śmiechu warte. A to
Jasne, że dryblas jest nietypowy i w pewien sposób znęcał się nad strusiem.


@Bigticket: W żaden sposób tego nie podważam, jest wyjątkowo nietypowy, #!$%@?ł na tych lajtach robiąc tulipany, szturchał miotłą majora, nie reagował jak major krztusił się rzygami itp, organizował co drugi dzień libacje z menelami do odciny, dawał menelom do chlania spiryt oraz bimber z meliny. No ale tutaj chodzi o to że na podstawie plotek, bez żadnych dowodów,