Wpis z mikrobloga

No to chyba czas na mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale póki to się wydarzy mam dwa pytania: 1. Jak sprawdzić rozmiar palca różowego paska, żeby się nie zorientowała? Są na to jakieś sposoby? Boję się kupować na oko, żeby nie był za duży lub za mały (°° 2. No i drugie pytanie do różowych, co myślicie o takim pierścionku? link Już korespondowałem ze sklepem, jest opcja wersji z białym złotem i chyba na takie się zdecyduję. Chciałem coś nie z sieciówek ( ͜͡ʖ ͡€)

#pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #zareczyny #rozowepaski
kapusniak - No to chyba czas na mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale póki to się wydarzy mam dwa pytan...

źródło: zareczyny

Pobierz
  • 17
@jmuhha: No jak pójdziemy do jubilera to będzie się spodziewać... Chciałbym, żeby to była niespodzianka. Patent z nitką spoko. Ale ma lekki sen - ale może się uda ()
@moll: Własnie od lat nie nosi pierścionków. Ma jakieś w szufladzie jak była nastolatką. Obawiam się, że nie nosi, bo właśnie są już za małe.

Dzięki za opinie na temat pierścionków ze strony. Też mi się podobają.
@kapusniak: suwmiarka w nocy jak śpi :) Poważnie. Jeśli się nie uda to nitka. W dodatku jeśli kupisz tego typu (link odsyła ogólnie do strony producenta, nie konkretnego modelu, więc nie wiem co sobie upatrzyłeś), że obrączka od niego jest prosta to się stosunkowo łatwo zwęża/poszerza, często nawet w cenie zakupu jest jedna poprawka jeśli kupuje się stacjonarnie u jubilera.
@kapusniak: pożycz miernik jubilerski i przez sen. A jak lekko śpi, to ją spij. A jak nie pije to chloroform ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A jak białe złoto (ktore oczywiście jest ladniejsze niz zolte, fakt nie opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to rozważ kolorowy kamień.
@kapusniak albo podprowadź taki który nosi i go sprawdź (u jubilera od ręki ci zmierza, lepiej tak niż miarką z neta) albo jeśli sama nie nosi to jak już wspomniane w komentarzach zmierz przez sen. Ale lepiej nie suwmiarką bo palce są różnie zbudowane (czasem się na stawie blokuje, innym razem to paliczek jest ciasny), ja bym pewnie wziął kółka do kluczy o kilku średnicach wew, powiedzmy 12-14-16 i to będzie punkt
@kapusniak: nie mój gust, wolę całkowicie proste, ale obiektywnie patrząc jest bardzo ładny. I tak, białe złoto robi robotę, wtedy można nawet kolorowy kamyk, jeśli jakiś szczególnie lubi lub z jakiegoś względu komuś z Was się jakiś konkretny podoba. W żółtym nie ma co kombinować z kolorami, bo wygląda odpustowo i najlepiej spisują się diamenty lub cyrkonie, zależnie od możliwości i chęci.