Wpis z mikrobloga

@CipakKrulRzycia: @Bujak
W jaki sposób branie udziału w referendum wspiera PIS? XDDD
Wy macie już totalnie nasrane w tych głowach i słuchacie się jakichś baranów co nawołują do bojkotu referendum. Jesteście zwykłymi marionetkami w rękach opozycji i robicie ślepo bez własnego zdania to co wam ROZKAZUJĄ.
Potem przez takich baranów jak wy będzie 10% nieważnych głosów i będzie to pożywka dla Pis i PO żeby przeciągnąć te głosy na swoją stronę bo przecież nie wiadomo jakby zagłosowali ci ludzie.
10% głosów nieważnych za przyjmowaniem nielegalnych imigratnów?
PiS: oni na pewno byli przeciwko, trzeba traktować
  • Odpowiedz
  • 7
@finchharold Co mają głosy nieważne do bojkotu referendum?
Poza tym pozwól, że wyjaśnię, dlaczego zamierzam zbojkotować to referendum. Przy czym zaznaczę, że jestem na wakacjach i nie wiem, co mówi opozycja na ten temat (więc siłą rzeczy nie zostałem zmanipulowany). Widziałem tylko na wykopie pytania referendalne.
1. pytania są tendencyjne, są tak skonstruowane, żeby legitymizować postulaty czy politykę PiS-u, bo przecież na przykład temat potencjalnej prywatyzacji czy rozbijania państwowych czeboli jest
  • Odpowiedz
@willyfog: ale co Ci z płotu czy lotniska które nigdy nie powstanie jeśli wygra inna opcja niż PiS? Referendum nie będzie wiążące. A po drugie PiS więcej wpuszcza imigrantów niż by przeszło jakby płotu nie było
  • Odpowiedz
@BenAli: ty dalej nie rozumiesz że to jest referendum a nie rozprawka na temat wyprzedaży prywantych spółek. zaznaczasz tak lub nie i tyle. ja akurat zaznaczę tutaj tak bo uważam że 90% spólek trzeba sprywatyzować z TVP na pierwszym miejscu
  • Odpowiedz
  • 0
@finchharold No, a ktoś chce mieć państwową elektrownie atomową, ale prywatny holding spożywczy czy cokolwiek innego, to co ma zaznaczyć?

Poza tym słowo wyprzedaż ma jednoznacznie negatywną konotację (sprzedaż po OBNIŻONEJ cenie - za SJP). Jak chcesz sprzedać, ale nie po obniżonej cenie, ale zwykłej, rynkowej, to co masz zaznaczyć?

To tylko pierwsze z brzegu wątpliwości dotyczące pierwszego pytania. Pytania są głupio sformułowane, więc odpowiedzi do nich również będą głupie, bo
  • Odpowiedz
@Bover: bredzisz Nigdy bym nie poszedł do polityki bo się politykami brzydzę. Różnica tylko taka, że w państwie jednych da się w miarę normalnie żyć a w drugich nie będzie takiej możliwości bo będzie rządził biskup
  • Odpowiedz
bredzisz Nigdy bym nie poszedł do polityki bo się politykami brzydzę. Różnica tylko taka, że w państwie jednych da się w miarę normalnie żyć a w drugich nie będzie takiej możliwości bo będzie rządził biskup


@CipakKrulRzycia: siadaj synu, mówiłem do Bosaka z miejsca Kaczyńskiego
  • Odpowiedz