Wpis z mikrobloga

Około dobę temu założyłem na Sympatii fikcyjne konto różowej. Chciałem sprawdzić kilka osób bez korzystania z własnego konta. Na koncie nie ma żadnej informacji poza jednym z większych miast w Polsce oraz wieku (tu wstawiłem autentyczny 35 lat). Podkreślam, że nie ma też ŻADNEJ fotografii.

Jestem przerażony(a? ;-) ) poziomem spermiarstwa. Ten bezwartościowy profil odwiedziło już 40 osób, a do tego dostałem 8 wiadomości (+1 systemowa). Skrin wrzucam w komentarzu do wpisu.

Szukanie różowej przez Internet przy takiej konkurencji jest z góry skazane na porażkę. Aż boje się pomyśleć, co się dzieje na takim Tinderze, gdy różowa ma w miarę akceptowalny wygląd na fotach.

#przegryw #sympatia #randkujzwykopem #hipergamia
truchuo - Około dobę temu założyłem na Sympatii fikcyjne konto różowej. Chciałem spra...

źródło: sympatia222

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@truchuo:

może i nikt ciekawy, ale sama liczba... Ja na swoim autentycznym profilu nie mam przez pół roku 40 odwiedzin różowych.


Ja na innej apce miałem w tym miesiącu może z 6-8 par XD Albo jakieś kaszaloty, albo daleko, grube albo z dziećmi XD

A patrząc na ten screen co ten ktoś wysłał pseudo psycholog, to babki normalne od tego natłoku głupot popadają w zniechęcenie i rezygnację a to uderza w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zwierz33 rozróżnij pary na Tinderze od wyświetleń profilu na Sympatii ( ͡º ͜ʖ͡º) Wyświetlenie na Sympatii jest wtedy, gdy z listy głównej ktoś wejdzie na Twoj profil. Nic nie musi tam robić. Po prostu wejdzie. Sympatia to informatyczny archaizm ;-)
  • Odpowiedz
@truchuo: Inaczej na fb można szukać partnera/partnerki na ślub i wesele. Nie masz/wypadła koleżanka z grona chętnych, dajesz post i tu najlepsze. Dziewczyna bez zdjęcia napiszę coś w stylu: Szukam, 26.08.2023 r., Limanowa, Agnieszka, 33 lata, pracująca, 166 cm. wzrostu, lubię sport i podróże, ma od razu 100 chętnych, chłopak bez zdjęcia napiszę tak: Szukam, 26.08.2023 r., Limanowa, Wojtek, pracuję, 191 cm. wzrostu, lubię sport i podróże, ma 3 chętne, w
  • Odpowiedz