Wpis z mikrobloga

Siemka, mam dylemat zakupowy. Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme czy Kenzo Pour Homme EDP? Słyszałem że Kenzo ma podobne klimaty do Bois Imperial (w końcu to Quentin Bisch), ale to dobrze bo bardzo lubie ten zapach.

Bedzie mi miło jak podzielicie się waszymi opiniami na ich temat.

Jeśli ktoś ma te flakony z niewielkim ubytkiem (do 50%) to jestem zainteresowany.

#perfumy

Który lepszy?

  • Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme 56.8% (25)
  • Kenzo Pour Homme EDP 43.2% (19)

Oddanych głosów: 44

  • 9
  • Odpowiedz
@polakrobak123: dwa zupełnie inne zapachy. Jeden to lekki cytrusowo wodny zapach drugi to ciężki gesty (ale wciąż swieży na tyle żeby można było go nosić latem) morsko skórzano paczulowy potwor. Jeśli zależy ci na parametrach to bierz kenzo jednak to dość wymagający zapach i nie każdemu podejdzie. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że w swoim przedziale cenowym nie ma lepszego zapachu o lepszym stosunku cena/jakość/parametry.
  • Odpowiedz
@ebeebe123123: dzięki za opinię! Generalnie zbieram kolekcje 10 zapachów (po ok. 2 na porę roku) i jeden z tych powyższych zapachów miałby teoretycznie być drugim daily letniakiem oprócz Rasasi Hawas. Chyba że zrezygnowałbym z Rasasi i wziął te dwa XD Ciężkie zadanie przede mną, niestety zawsze znajdzie się jakieś "ale"
  • Odpowiedz
@polakrobak123: Jak ma być letniakiem to bierz Isseya, nie mniej oba warte zakupu. Mogę oddać dekant Kenzo Homme EDP 2022 20ml jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz