Wpis z mikrobloga

@kubagrzezzz jeśli nowe i na gwarancji to spoko. Ale możesz mieć znacznie lepsze jeśli nie boisz się używanego. Bardzo lubię głośniki Kef z serii Q nawet podstawkowe Q1 wymiatają szczegółami plus do tego jakiś ciekawy AV i myślę że było by to znacznie ciekawsze rozwiązanie i dające więcej frajdy. najlepiej porównać w jakimś salonie i wyrobić sobie zdanie czy chcesz się męczyć ze złożeniem systemu czy pójść do sklepu i kupić gotowe.
  • Odpowiedz
sporo slucham muzyki, jak kupie audio to zamierzam tez dokupic gramofon, ale ogolnie chcialbym tez czuc efekt przy ogladaniu filmow i grania w gry na konsoli
  • Odpowiedz
@kubagrzezzz powiem tak: to najlepsza opcja chyba że mogą być inne kolumny w tej cenie (ale to moje zboczenie do kombinowania w temacie). Ale te i te również będą grały. Na bank będzie to lepsze niż plastikowe pierdziawki.
  • Odpowiedz
@kubagrzezzz nie widziałem twojego wpisu bo nie odpowiadałes na mój poprzedni i teraz zobaczyłem. powiem tak: jeśli gramofon to najlepiej stero wzmacniacz plus dwie podlogowki dające dobrze basem bez subwoofera. Sam posiadam stero i dają radę w filmach, konsoli plus CD. System 5.1 raczej jeśli chcesz mieć dzięk przestrzenny i jesteś na to nastawiony i masz miejsce na rozstawienie tego całego grajdołka. Mój ojciec był fanem 5.1 i bas z nie taniego
  • Odpowiedz