Wpis z mikrobloga

Mam już kilka godzin za sobą i... w sumie nie rozumiem aż takiego hejtu. Póki co przeszkadzają mi dwie rzeczy - strasznie mało tu walki a więcej eksploracji i zupełnie denne i nudne zadania poboczne. Jasne, w poprzedniej części też te zadania były słabe, ale tam przynajmniej szło się do punktu A, załatwiało kolesi, punkt B, załatwianie kolesi, punkt C i koniec zadania. A tu to usnąć można.

A tak to dalej ten sam Tomb Raider ¯_(ツ)_/¯ Fajne grobowce, fajne ulepszanko broni i tworzenie kostiumów, grafika też spoko (poza minami npców), strzelanie, skakanie i szukanie znajdziek - czego chcieć więcej?

#gry #ps4 #ps5
MegaSmieszek - Mam już kilka godzin za sobą i... w sumie nie rozumiem aż takiego hejt...

źródło: 2f72e4338a6473695d70

Pobierz
  • 13
@Mega_Smieszek: Pierwszy TR miał za dużo walki, Rise of TR był najlepiej zbalansowany pomiedzy walką a eksploracją a w Shadow zdecydowanie za dużo nudnej eksploracji, fetch questów i mało walki - a jak już jest to typowo arenkowa jak w jakimś Doomie.
@Pabick moim zdaniem tomb raider sili się na bycie poważnym, cały czas lara napięta jak plandeka na żuku a historia nie porywająca aż tak. A tymczasem w uncharted bawiłem się świetnie bo czułem się bardziej jak w growej wersji indiana jones, przygoda, akcja, humor itd
@Amenotejiikara: Najpierw przeszedłem serię Uncharted a dopiero później nową serię Tomb Raider, no i Tomb Raider dla mnie bardziej zbalansowany był jeśli chodzi o eksplorację i walkę (które w Uncharted mi się strasznie nie podobały).