Wpis z mikrobloga

Frustracja seksualna az sie wylewa z tego wpisu xD


@BayzedMan: Frustracja bo śmie napisać prawdę jak wygląda to słynne "równouprawnienie" i bajki sprzedawane facetom, którzy są uważani jedynie za mięso armatnie XD
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: tego Saszkę to nawet tolerowałem, bo starałem się zrozumieć jego misję - walkę z ruskimi trollami.

W pewnym momencie jednak zauważyłem, że zaczął publikować szereg wpisów nie tylko antypolskich, ale też uderzających w polskich mężczyzn. Np. shamingował przeciwników obowiązkowych ćwiczeń wojskowych - wyzywając ich od tchórzy - i jest gorącym zwolennikiem powrotu przymusowego poboru w Polsce.

W jego interesie jest, żebyśmy prowadzili żywot taki, jak ci po prawej stronie filmiku,
  • Odpowiedz
Frustracja seksualna az sie wylewa z tego wpisu xD


@BayzedMan: gdzie tu widzisz ta frustrację OP jedynie pokazuje ukraińska rzeczywistość, że gdy chuopcy nie mogą opuścić kraju to tatianki za granicą wywijają na baletach tańcząc do muzyki, podczas gdy daszki tańczą jedynie do muzyki świstajacych kul i wybuchających pocisków artylerii.

@PomidorovaLova również nie rozumiem twego przytyku do opa
  • Odpowiedz
Niestety, niczego nie zmienisz. Na Ukrainie spermiarstwo jest na bardzo wysokim poziomie. To nie dotyczy tylko "złych" kobiet, społeczeństwo samo w sobie jest takie. Ukrainki dążą do posiadania wszelkich praw i przywilejów, jednocześnie unikając obowiązków. Beka, że niektórzy Polacy piszą o nich w zachwytach jako o ideałach kobiecości, że cały czas stoją przy garach i t.d.

Przecież chcieli wprowadzić obowiązkową służbę wojskową dla kobiet, bo tak ma Izrael, bo europejskie społeczeństo i
  • Odpowiedz