Wpis z mikrobloga

Eksperyment myślowy dla shortceli:
Wyobraźmy sobie że pewnej nocy normalnie idziecie spać, a kolejnego ranka w magiczny sposób budzicie się mając 190cm wzrostu przy takim samym BMI
Po około miesiącu takiego życia przyczepia się do was karlica 155cm o przeciętnej atrakcyjności, na którą nie mielibyście szans mając poprzedni wzrost, a teraz ona zabiega. Cały czas się uroczo uśmiecha gdy z wami rozmawia, cały czas chce się przytulać, smyra was po włosach, twarzy, klatce piersiowej. No generalnie jest wami bardzo zainteresowana
Co w takiej sytuacji robisz?
A. Wiążę się z nią, bo zawsze chciałem to mieć, a taka sytuacja może się już nie powtórzyć
B. Niech spada na drzewo. Nie chcę normalizować sytuacji by byle karlica mogła sobie pozwolić na high tier samca psując tym samym rynek dla kolegów ze świętego tagu którzy ze względu na wzrost nie mają żadnych szans z kimkolwiek. Wolę zaryzykować i poszukać sobie pani o proporcjonalnym do mojego wzroście
#przegryw #incel

Co wybierasz?

  • Opcja A 32.4% (12)
  • Opcja B 51.4% (19)
  • Obie odpowiedzi mi nie pasują 16.2% (6)

Oddanych głosów: 37

  • 9
@Emerkaes: przecież jak taki wzrostak 190 zapłodni karlice to jego synowie będą na 100% niższego wzrostu. To będzie tragedia dla jego synów. Takie karlice nie powinny się rozmnażac, dlatego niech spada na drzewo
@awkaaoda: o ile dobrze pamiętam to wzrost mężczyzna w znacznie większym stopniu dziedziczy po ojcu niż po matce, plus kwestia jakościowej diety w dzieciństwie, więc to chyba można pominąć
@Emerkaes: No fajnie, ale mi obie opcje pasują w zależności od szczegółów. Jak nie mam innych opcji to wezmę karlice, jak mam to wybiorę tą co mi najbardziej pasuje, a wolę wysokie.

A synami będę się martwił później, o ile będę ich miał. Najwyżej trzeba będzie szukać piguły co wypisze HGH.
@Emerkaes: Ostatecznie dałem A, choć dalej są rzeczy które dobrze było by znać, np. ilość poprzednich partnerów pannicy. Jeżeli 0 to spełnienie marzeń i ciężko odmówić, jak mam być 10tym botzem z kolei to cholera wie.

Poza tym dużo zależy od mordy, jak ktoś jest 3/10 z twarzy i jedzie na samym wzroście to takie karlice to jego jedyna opcja w zasadzie. No a jak ktoś ma 7/10 twarz to przy