Wpis z mikrobloga

Campus Polska to bardzo słaba reklama PO jako partii, która chce wygrać wybory.

Wyrzucanie niezależnych dziennikarzy, bo twardy elektorat nie chce słyszeć słów krytyki swojej partii - skąd my to znamy? Takie są standardy TVPiS

Do tego mają w dupie mężczyzn - ich warsztaty na temat samobójstw (gdzie wg statystyk mężczyźni popełniają je kilkukrotnie częściej) prowadzą tylko kobiety.

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa
tymirka - Campus Polska to bardzo słaba reklama PO jako partii, która chce wygrać wyb...

źródło: temp_file6898537524152426215

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tymirka: Wbrew pozorom ma to sens. Zwykle mężczyźni się zabijają i to jest trend globalny. To, że my myślimy, że to w Polsce tak jest, no to tak nie jest. Pytanie jednak czemu kobiety się rzadziej zabijają niż przeciętnie. W sensie nie mówię, że to źle, ale może są jakieś mechanizmy tego typu i kobiety je znają i mogą poradzić coś, by mężczyźni je zaadaptowali.
  • Odpowiedz
Do tego mają w dupie mężczyzn - ich warsztaty na temat samobójstw (gdzie wg statystyk mężczyźni popełniają je kilkukrotnie częściej) prowadzą tylko kobiety.


@tymirka: to nie jest warsztat gdzie niedoszli samobójcy dzielą się swoimi uczuciami, doświadczeniami itp tylko ekspercki więc płeć nie ma znaczenia

czepiasz się na siłę
  • Odpowiedz
to nie jest warsztat gdzie niedoszli samobójcy dzielą się swoimi uczuciami, doświadczeniami itp tylko ekspercki więc płeć nie ma znaczenia


czepiasz się na siłę


@zapomnialemhaslo: Ciekawe jakby panel o prawach kobiet prowadzili tylko eksperci mężczyźni xD
  • Odpowiedz
taki niezbyt bystry jesteś


@zapomnialemhaslo: Ty jesteś tak bystry, że nie zrozumiałeś, co napisał OP.

BTW: ostatnio jak cokolwiek skomentuję na Wypoku, bez żadnych personalnych epitetów, to w odpowiedzi zawsze dostaję wyzwiska. Ty mnie obrażasz, mimo, że nic na ciebie nie napisałem, w innym wątku także kilku oświeconych Neuropków, PeOwców czy innych fajnopolaków także zaczęło od razu mnie obrażać, mimo, że do nich nic nawet nie napisałem. Aż tak nerwy
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: oho, jeszcze klasizm ukryty i pogarda dla wsi się odezwały :) jednego dnia Kołodziejczaka na listy a drugiego wyzywanie innych od chamów. Wychodzi prawdziwa, żałosna twarz oświeconej, "demokratycznej" opozycji, jeszcze gorsza niż pisowców, bo tamci przynajmniej nie udają. A potem panele na Campus Polska "jak walczyć z hejtem". xD żałosny jesteś i dwulicowy, nara.
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: tak myślałem, że nie zrozumiesz. Musiałbyś cokolwiek przeczytać, przemyśleć, zastanowić się. Ale ty jesteś wydmuszką. Udajesz "fajnopolaka" tak powierzchownie, bo wiesz, że to jest cool i trendy, ale brak u ciebie jakiejkolwiek głębszej i samodzielnej refleksji, chłopcze.
  • Odpowiedz