Wpis z mikrobloga

Witam. Proszę, o pomoc w zakresie ruchu drogowego. Kto ma pierwszeństwo w tym miejscu? Przy Factory Annopol Warszawa. Oba auta chcą na skrzyżowaniu w lewo. Wcześniej auto czerwone czyli 1 ma znak ustąp pierwszeństwa. Znak jest w miejscu X. Widać trójkąty na jezdni. Chodzi mi o moment kiedy jest już na Łabiszyńskiej. 1 jest na swoim pasie a i tak ma ustąpić ? Czy to pierwszeństwo łamane dla niebieskiej 2? #ruchdrogowy #kodeksdrogowy #prawojazdy
Jackhammer - Witam. Proszę, o pomoc w zakresie ruchu drogowego. Kto ma pierwszeństwo ...

źródło: 1000026649

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Jackhammer: przeca ten znak jest dlatego ze pierwszenstwo maja ci co jada z łabiszyńskiej w kopijników, jak juz jestes tam gdzie zaznaczyles (czyli miedzy 1 i 2) to juz sa inne przepisy, czyli ten co wbija ci na pas z nr. 2 musi ci ustapic jesli jestes na nr. 1. Ja tak to rozumiem.
  • Odpowiedz
@Jackhammer kojarzę to skrzyżowanie z egzaminu na prawko na motor xd źle skręciłem, bo w gówno słuchawkach ledwo było słychać.
a tak poza tym, to ten drugi skrin nie zmienia, ten z 2 ma ci ustąpić jeśli jedziesz jak 1
  • Odpowiedz