Wpis z mikrobloga

@kwadrat2: to jest kolejny mit. Dziecko nie potrzebuje dużej ilości pieniędzy a dużej ilości czasu. Ale prawdą będzie to że ktoś z was z kariery będzie musiał zrezygnować. Ja zmieniłem pracę na luźniejsza, gorsza finansowo ale bardzo elastyczna czasowo. Po to właśnie żeby jeden rodzic miał ten czas dla dziecka. Moja partnerka ma swój biznes i pracuje głównie popołudniami.
@kwadrat2: no i kwestia dziadków czy pomocy z zewnątrz. Wiem że bez tego wsparcia może być ciężko
Nic nie daje takiego wiatru w żagle jak weekend bez dziecka które w tym czasie jest u dziadków czy cioci.
Jest czas nadrobić łóżkowe zaległości czy w inny sposób zadbać o związek

Na pewno trzeba zważyć wszystkie plusy i minusy. Ale samo to że już chcesz jest pozytywne. Najgorzej mają niechciane dzieci
@SPACE_MARINE: no nie wiem, np. pracą, samorozwojem, nauką języków, wycieczkami dalej niż poza województwo? Osobą uwiązanym dziećmi jest ciężko prowadzić takie życie, jest to wręcz niemożliwe.
@Lolenson1888: No właśnie ten mem jest #!$%@? bo sugeruje że samotne matki dają #!$%@? o to że jakiś kawaler sobie dużo zarabia i ma wolny czas XD Je obchodzi tylko aby hajsik z zasiłku ufundowany z podatków tego kawalera wpływał na konto