@fullversion: Od MŚ są takie wytyczne i FIFA i UEFA. Ma to na celu wykluczenie nr takich, że jakiś beniaminek dajmy na to ŁKS ma 1:0 w Warszawie nad Legią i w 77 minucie pada jeden kolo od nich, bo ma skurcz, za minutę następny, bramkarz każdą piłkę wybija z piątki z 20 sekund nawet, za 3 numerem dostając żółtko, ale robi taki 4 numer i nagle co ma być 3
@Sylwiusz89 Ja jestem totalnym przeciwnikiem tej zmiany. Mecze w takim tempie będą trwać ponad 110 minut. Jak chcą egzekwować więcej grania to niech wprowadzą załóżmy max 70 min czasu gry z zatrzymywaniem czasu przy przewinieniach i wznowieniach gry jak w piłce ręcznej bo i tak na przykładzie Premier League średnio piłka jest w grze niecałe 55 minut a reszta to marnowanie czasu.