Wpis z mikrobloga

@ntdc: #!$%@? niesamowite... jak to możliwe... chłop z tego kanałów postuje po 3 20minutowe filmy dziennie, codziennie... wszystkie dobrze zmontowane, wyprodukowane... oparte na tym samym clikbite motywie. Albo jest jakieś zajebiste AI które to automatycznie kleci, albo to musi być żyła złota i całe studio kilka osób #!$%@? żeby montować takie gówna 24/7.
  • Odpowiedz
jak to możliwe... Albo jest jakieś zajebiste AI które to automatycznie kleci


@FX_Zus: Biznes, jest popyt, to #!$%@? filmikami. Ciekawy motyw z tym AI by był, o ile to możliwe lub w jakim stopniu. Ostatnio oglądałem jakiś filmik, że jakiś youtuber wygenerował swojego avatara i nakarmił materiałami, które nagrywał przez 10 lat na yt, i teraz ten bot/avatar reaguje na gameplay bez jego ingerencji.
  • Odpowiedz
@Heekate: ludzie z dnia na dzień są coraz bardziej przebiegli a narzędzia też robią się coraz bardziej niesamowite, nie wiadomo z czym ma się do czynienia.

Zszokowała mnie skala bo 3 filmy dziennie w takiej jakości.. to albo sztab ludzi którzy żerują bezwzględnie na ogłupianiu innych... albo jakieś #!$%@? narzędzie AI (scenariusz, poznajdować pasujące ujęcia, wygenerować grafiki, zmontować) które automatycznie to ogania.

Nie wiem który scenariusz bardziej przerażający. Ale chyba ten
  • Odpowiedz
@FX_Zus: a wiesz, że ja już jakiś czas temu zwróciłem także uwagę na takie konta z zajawkowymi filmami o klikbajtowych tytułach? To nie wyjątek i faktycznie są konta, które produkują "seryjnie" materiały o dobrej jakości w ilościach hurtowych, że 1 osoba w zyciu tego nie ogarnie. Tak samo z wyswietleniami regularnie 1-1,3mln na film!
Chyba, że sam YT to #!$%@? dla podniesienia statystyk.
Dla mnie podejrzane bardzo.
@Heekate:
Opcja, że
  • Odpowiedz