Wpis z mikrobloga

@glos_zenady: Przy obecnych architekturach sprzętowych i api renderowania (vulkan, openGL) to trzeba naprawdę chcieć, żeby takiej kompatybilności nie było.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no w sumie, ludzie chłoną chętnie te rimejki, remastery


@glos_zenady: mam nadzieję, że jak N #!$%@? kompatybilność (a nowa architektura GPU może do tego doprowadzić) to wydawcy dostaną po dupie i nikt drugi raz tych samych gier nie kupi albo nintendo dostanie po dupie.

Niestety patrząc na to jak się sprzedają gry pokroju pokemonów to mam wrażenie, że będzie odwrotnie xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013 przecież to jakieś blubry.


@glos_zenady no oczywiście, że będzie wsteczna.


@Theos: to, że wydawcy chcą nie oznacza, że nintendo się ugnie, nie mniej po wydawcach można się wszystkiego spodziewać.

No i nintendo też w sumie zrobiło się łase :/ W eshopie to praktycznie nie istnieje żaden filtr przesiewowy dla tego co tam trafia.
  • Odpowiedz
@glos_zenady: ja mam postanowienie takie - jak nintendo nie zrobi wstecznej kompatybilności to sprzedaje swoją kolekcje #!$%@? i kupuje xboxa.

Te ich gierki powinny być warte 100-150zł, a nie 300 XD, kupuje w pudełkach żeby mieć kolekcje i móc ją ogrywać kiedy najdzie mnie ochota. Mam nadzieję że do nowego switcha włożę kartridża, inaczej kończę przygodę z nintendo.
  • Odpowiedz