Wpis z mikrobloga

  • 19
@rak_z_przerzutami: wg tego screena "analityk" zaleca wejscie w pozycje krotka (granie na spadki) z poziomu 1901$ na zlocie i branie zysku na poziomach TP1 (Target Profit) na poziomach 1896$, albo 1891$ albo 1886$. Wg tego screena dominika otworzyla swoje pozycje na poziomie 1890$ czyli tam gdzie wg zalecen ich zajebisteg anaityka powinna realizowac zysk x-D. Analityk tez okresli tez poziom SL czyli stop loss czyli gdzie zrealizowac strate gdy dany trader
@massh Ale ona handluje tutaj pożyczonymi akcjami o wartości złota? Ogólnie liczby z tego białego screena mi się kompletnie nie zgadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do tej platformy to mam wrażenie że nawet od jakimś cudem wypracowanego zysku pewnie też kroją prowizje XD
@massh: Ale ziomek, myślisz, że oni grają te sygnały i zarabiają na tym? xD To jest tylko szkopka, żeby zainteresować nowego, zanim się zorientuje o co chodzi xD Jakby Ci napisali: Prowadzę biznes online i zarabiam 15 000zł miesięcznie na WIFI, ty też możesz! Wystarczy tylko, że zapłacisz mi 500zł a potem znajdziesz kolejnych ludzi, którzy też zapłacą! Od każdego takiego 100zł dla Ciebie ziomek! xD
Nikt tam tych "sygnałów" nie