Wpis z mikrobloga

@PozorVlak: Ja jestem jakoś po środku jeśli chodzi o jego powrót ale czegoś tu nie rozumiem. Policja ma dowody (poza 3 zdjęciami w mediach i minutowym nagraniem) - wypuszcza go wolno. Klub ma dowody, robi to swoje śledztwo miesiącami - stwierdza że nic nie zrobił - dosłownie piszą że nic nie zrobił.
Greenwood i ta laska mają teraz dzieciaka, pobiorą się pewnie. Więc klub chce go przywrócić, ale stwierdza że jednak
Pobierz dullboy - @PozorVlak: Ja jestem jakoś po środku jeśli chodzi o jego powrót ale czegoś...
źródło: guy-confused
@dullboy: ale po co wy mnożycie te "co jeśli?" argumenty? Nie ma to dla nikogo znaczenia, to co ma znaczenie to latające po internecie nagrania i transkrypcje w których gość każe rozłożyć przed nim nogi i wymusza seks na dziewczynie i to ma znaczenie dla ludzi. To ma znaczenie w nowoczesnym świecie gdzie kluby chcą być kojarzone z pewnymi pozytywnymi wartościami i odwrócenie oczu od tego co wiemy że zrobił Mason,
@vinmcqueen: No ja rozumiem i w większości się zgadzam, ale śmieszy mnie to oświadczenie. "y, no, po analizie dowodów, który nie są publicznie dostępne, uznaliśmy że Mejson niewinny, nie znacie kontekstu, ale nie mamy jaj go przywrócić. Chcieliśmy, ale jednak nie". Jak tak naprawdę uznaliście, to trzeba było się tego trzymać, a jak nie to nie wiem po co takie #!$%@? upubliczniać.
Te "co jeśli" nie mówię, że tak było, to
@dullboy: zgoda, oświadczenie jest syfiaste i jest ewidentną próbą ratowania wizerunku klubu, niczym innym.

Greenwood to nie koniec świata, United poradzi sobie i bez niego. Gość jest imbecylem i dawał już tego przykład w reprze jak w pandemii wbrew zakazowi ściągnęli sobie panienki z Fodenem i Southgate ich odsunął od kadry. Nie wierzę, że ktoś z czołówki go do siebie weźmie, faktycznie jakaś Arabia czy inna Turcja gdzie podejście do kobiet