Wpis z mikrobloga

@slabart12 Mylisz pojęcia. w równouprawnieniu chodzi w niej o to żeby kobiety miały równe szanse w pracy, w edukacji, miały prawa wyborcze oraz pełne samostanowienie co jest oczywiście super. Ale związki to inna bajka i są inne zasady gry bo tu nie gramy na logikę tylko emocje bo kobieta i mężczyzna mają inaczej zbudowane mózg (nie mówie lepiej czy gorzej po prostu inaczej). 5 zł za radę bo tego nikt wam nie
@Marianv Człowieku Julka z ciałem modeli ma w gdzieś takiego przegrywka i będzie tylko cisnąć bekę bo ma do wyboru kilku umięśnionych piłkarzy 190 i to jest jej bańka. Jest pełno dziewczyn które są dobrymi kobietami ale są np nieśmiałe, mają normalne ciało, niedoskonałości, nadwagę, nie ubierają się wyzywająco i z takimi też bez problemu zbudujecie piękne związki. Nie będą zwracały uwagę na wasze niedoskonałości bo przecież same są ludźmi i są
Mam kumpla, który ma na oko 155cm wzrostu (nie jest karłem, jest po prostu mega niski) i wiecie co? Co chwilę wyrywa fajne laski. Nie jest #!$%@?ą, jest zabawny i ma super charakter, tyle wystarczy.