Wpis z mikrobloga

#friz Kojarzy ktoś może czy siostra #ojwojtek to też jakaś influencerka? 40k na insta (https://www.instagram.com/przezdzia/). Trudno znaleźć coś o niej w necie a ciągle buja się w okolicach zlotej 44, nie wiem czy ojwojtek ma dzianych rodziców ale w sumie laska jest bardzo ładna więc pewnie łatwiej jej na taki apartament zarobić #famemma #polskiyoutube #wipbros
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasKo-Kalwario: 40k to teraz pierwsza lepsza ładna dziewczyna potrafi mieć, a co dopiero siostra gościa co ma jakieś zasięgi, wystarczy, że gdzieś się u niego przewinie i followy wpadają. True story: spotykałem się kiedyś z laską co miała wtedy chyba z 15k+ na ig, a prywatnie była mocno niedowartościowaną szarą myszką z gównianą pracą i nie za bardzo potrafiła wytłumaczyć skąd tylu obserwujących, po prostu wrzucała swoje fotki i tak
  • Odpowiedz
40k to teraz pierwsza lepsza ładna dziewczyna potrafi mieć,


@edenmar: Bez kitu, sam chodziłem do gimnazjum z dziewczyną która miała takie szczęście, że urosły jej cycki i laska się nawet nie rozbiera tylko wrzuca selfie 33k ponad na instagramie.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Ona mieszka na Złotej 44 ze swoim facetem. Jest influencerką, ale raczej taką niedużą, która dodaje sobie treści na luzie, bez spiny. Piękna, wesoła dziewczyna, zawsze uśmiechnięta. Widziałem ją kilka razy.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Nie, ona jest już wiele lat ze swoim facetem i nie jest od niej dużo starszy. Są bardzo w sobie zakochani, a nie pokazuje go i słusznie, internet nie jest od tego. Ja np nie kumam jak ludzie pokazują wszystko, męża, noworodki, trochę prywatności ludzie.
  • Odpowiedz