Wpis z mikrobloga

Cieszy mnie to, że jak przystało na białego człowieka (przypominam, że polacy nie są biali) mam dostęp do klimatyzacji w domu i mogę siedzieć w komfortowych 21-22 stopniach kiedy na zewnątrz temperatura powietrza wynosi 32 stopnie, a w pełnym słońcu z 40. Aż musialem długi rękaw założyć, bo chłodno się zrobiło

Pamiętam jak kilka lat temu byłem głupi i nie wierzyłem w wyższość klimatyzacji, ale jak sobie ją kupiłem to kocham lato

#klimatyzacja #chwalesie #lato
Pobierz niochland - Cieszy mnie to, że jak przystało na białego człowieka (przypominam, że po...
źródło: powietrze-z-klimatyzacji
  • 6
przystało na białego człowieka


@niochland: kim są twoi przodkowie? Żydami?

mam dostęp do klimatyzacji


@niochland: gratulacje :)

w komfortowych 21-22 stopniach


@niochland: ja mam 24, siedzę w samych gacioszkach, bo niedziela, i można się poopieprzać ;)

Aż musialem długi rękaw założyć, bo chłodno się zrobiło


@niochland: ustaw wyższą temperaturę, po co marnujesz energię (czytaj pieniądze)?
@login_cwiczebny: No dokładnie 6-7 stopni mniej, niż na dworze - to dobra opcja.
22 gdy na zewnątrz jest 30-32 to zdecydowane przegięcie pały, ani to zdrowe, ani praktyczne, no chyba, że ktoś musi siedzieć w jeansach i koszuli, albo jakoś bardzo intensywnie pracuje umysłowo to wtedy jeszcze zrozumiem.