Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem xboxa i mam pytanie, czy na Xbox game pass sa jakieś promocje najlepiej na dłużej (pol roku-rok) w niższej cenie? Jak tak to w jakiej średnio cenie można to wyciągnąć? Pamietam jak kiedyś miałem ps4 to na ps plus często były promocje i szło za nieco ponad 100zl kupić sobie na rok abonament
#xboxseriesx #xbox
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Arekt Tak, tylko śpiesz się bo jakoś we wrześniu zmieniają trochę zasady i nie będzie już tak tanio. Najlepiej załadować maks czyli 3 lata w tym miesiącu.
  • Odpowiedz
@Arekt: kupujesz przez vpn ( lewa lokalizacja :Turcja) live gold na 12 miesięcy.Aktywujesz go na twoim koncie microsoft,gdzie w ustawienach wpisujesz twój kraj jako Turcja.Potem kupujesz miesięczne game pass (ale tylko ultimate) na 1 miesiąc bez subskrypcji i też aktywujesz na twoim koncie microsoft.A konto zostaje przekonwertowane automatyczniena 13 miesięcy game pass ultimate.
  • Odpowiedz
@Szej_Hulud: Z tego co pamiętam, możesz nabić max 36msc. Wiec w teorii Golda nabijasz 35msc, później Ultimate na miesiąc i jest to konwertowane z ratio 3:2
  • Odpowiedz
ja tam widzę 2 lata, nie 3. czy źle patrzę?


@Szej_Hulud: Maksymalnie można mieć nabite 3 lata do przodu, ja sam mam Game Passa ważnego jeszcze coś rok, ale dobijałem go ostatnio ile się dało bo od września jak przyjdą zmiany to skończy się XGP po ~15-20 zł za miesiąc.
  • Odpowiedz