Wpis z mikrobloga

@clowncore:

Mirki, gdzie szukać jakiś zwykłych joggerow? Z reguły zaopatrywałem się w Croppie, bo regularnie miewałi jak nie czarne, to musztardowe czy brązowe. Obecnie mają mało modeli i połowa ma boczne kieszonki jak w bojówkach

No niestety, obecnie tam można kupić głównie parachute i takie pseudo cargo ponieważ aktualnie to jest najbardziej modne. Swoją drogą jak zobaczyłem ile kosztują tam t-shirty z nowej kolekcji z raperami takimi jak 2Pac lub NAS
@clowncore: urbancity dobrze ci ziomeczek wrzucił @gabs97. Tanie dobre polskie marki niektóre nadal szyją u nas za 80-130 ziko masz prawilne spodnie które wytrzymają dłużej niż gówno z bangladeszu. Znajdziesz i jeansowe, i zwykłe bez udziwnien w khaki, beżowe czy czarne, znajdziesz cargo, techwear. Polecam zazwyczaj jakieś polskie firmy wybierać typu jiggawear lub tego typu. Spoko spodnie do latania na codzien. Mam chyba 3 pary joggerów do katowania na buszkrafcie,
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jak jest ze sznurkami w pasie w jiggach? Bo pamiętam, że kiedyś Oponent/NewBadLine miały takie sznurki jak w torebkach na prezenty które się przecierały szybko. To jest akurat fakt, że te polskie marki w skateshopach które wcale nie są droższe jakoś od sieciówek może poza prosto są nieporównywalnej jakości.