Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: ja ci mogę sprzedać ale niestety doliczam 40% podatku, jak znajdziesz tańszą opcję to napisz to może coś spuszczę, był tu jeden mirek który sprzedawał troche taniej ale chyba dojechała go skarbówka, płatnę niestety z góry, jak coś numer konta daje na priw, a ty w ciagu 48h dostajesz dogecoiny na swój adres poprzez uwaga blockchain

@Itslilianka: jak kupujesz dogecoina to nie płacisz podatku, co najwyżej jak sprzedajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na revolucie nie da się kupić prawdziwych krypto, zrób se konto na jakiejś giełdzie typu binance/coinbase
@Itslilianka: wieksze ryzyko, musisz ufać jakiemuś zewnętrznemu podmiotowi że nie zbankrutuje ani nie zablokuje ci dostepu do konta. Ale jeśli nic złego się nie stanie to tak, zysk normalnie spieniężysz
  • 0
@ukpkmkk ok, dzięki. Uspokoiłes xd raczej nie będę trzymał tego 10 lat. A jak wygląda portfel krypto na który wypłacasz z giełdy? jakiś pendrive czy zewnętrzny dostawca który też może zbankrutować?
@Itslilianka: portfele różne masz, najbezpieczniejsze są sprzętowe czyli właśnie taki pendrive. Z darmowych rozwiązań to electrum, które instalujesz normalnie na kompie. Mniej bezpieczne rzeczy to appki na telefon typu trustwallet albo wtyczki jak metamask.
nie wypłacisz sobie na portfel tych krypto, czyli tak naprawdę nie są twoje


@ukpkmkk: Jak to nie, coś się zmieniło? Ja wypłaciłem ETH z revoluta na swój portfel kilka miesięcy temu (grosze, testowy zakup. Nie polecam bo jest drogo)