Wpis z mikrobloga

Czy was #!$%@?ło? Przez około półtora miesiąca nie otwierałem skrzynki a tu taki syf. Ażeby tym, którzy chcą szybko kupić i szybko sprzedać doliczając swoją ogromną marżę i przeprowadzając "REMONT" (XDXDXDXD), AŻEBYSCIE ANI ZLOTOWKI NIE ZAROBILI ALE TYLKO STRACILI, HIENY CMENTARNE HATFU NA WAS ROBAKI POMPUJACY CENE I UTRUDNIAJCYM INNYM RZECZYWISCIE POTRZEBUJACYM KUPNO MIESZKANIA W JAKO TAKIEJ JUZ I TAK #!$%@? CENIE W KOSMOS, UDLAWCIE SIE TYM MISZKANIAMI HATFU
#nieruchomosci #mieszkanie #patodeweloperka
nowyrozdzialzycia - Czy was #!$%@?ło? Przez około półtora miesiąca nie otwierałem skr...

źródło: IMG_20230820_082810

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@nowyrozdzialzycia: ostatnio ominęliśmy pośrednika. Za zakup działki chciał 6000 pln. prowizji. Udało nam się bezpośrednio skontaktować z właścicielem. Był bardzo zdziwiony ze mieliśmy płacić prowizję, powiedział że sam za usługę miał zapłacić 7 tysięcy xD
  • Odpowiedz
mnie w sumie zastanawia jak oni się dostają do tyłu klatek w tak krótkim czasi


@Zlmmerman: mnie nawet ostatnio kurier zaskoczyl, bo nie chcial kodu do klatki i wbil sie jak do siebie, a to swiezy budynek, w wiekszosci niezamieszkaly. Moze te systemy domofonowe maja jakies uniwersalne kody "serwisowe"
  • Odpowiedz
@nowyrozdzialzycia: ale doceń sztukę kaligrafii, odręcznego pisma i te urocze malunki, ostatnia profesja która tak się przyklada do sztuki komunikacji, a nie jak te inne pyk pyk jako tako arial na drukarce i gotowe ;)

mam nadzieje, ze w wiekszosci sytuacji gdy taki fliper juz napalony na mieszkanko dziadka objawia sie ogarniety mlodszy czlonek rodziny i nici z biznesu.
  • Odpowiedz
@siemando: ja #!$%@? co za podłe świństwo, 6+7k i masz 13k za "usługę", kurva aż tyle za wstawienie i opis ze zdjęciem jakiejś działki, odbieranie telefonów i czasami jazda w to miejsce? To jest bandyterka w biały dzień o proceder, a nie żadne agencje i pośrednicy. Złodzieje i bandyci
@hu-nows nie bez powodu tak piszą hieny żeby działać na emocje i oby było tak jak piszesz, żeby młodzi studzili starych na
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: To rozumiem jeśli mówimy o starszych blokach. Te nowsze mają bardzo często domofony wyposażone dodatkowo w kamerkę. Jak widzę, że dzwoni podejrzany typ to nawet nie odbieram słuchawki xd. Może tak jw. pisali ludzie, są jakieś kody serwisowe, które są znane
  • Odpowiedz
@Zlmmerman: jak masz te już nowoczesne domofony z kodami to zazwyczaj istnieją uniwersalne kody otwierające wszystkie domofony danego producenta, z nich korzystają np służby straz policja
  • Odpowiedz