Wpis z mikrobloga

też was #!$%@?ą ludzie co im zęby wystają przy mówieniu jak koniowi ? taki filmik ktoś wrzucił na stronkę na którą regularnie zaglądam i zachęciło mnie zobaczyc jak pali sie ferrari ale tylko ciśnienie mi podniosła aparycja typa na głównym planie, te jego wystające jak koniowi zęby. nigdy dotychczas nie zwracałem na to uwagi ale ostatnio oglądając jakiś cage na gali feme mmemme ma zauważyłem że boxdel ostatnio tez jak gada to tak zęby wyszczerza. zacząłem się zastanawiać bo typa z filmu i boxdela łączy wspólny mianownik , mianowicie bardzo białe ząbki.. i pomyślałem sobie czy to nie jakiś narcyzm za nich przemawia? może zapłacili po 10 tys dolarów za wybielanie zębów ale teraz żeby sie to nie zmarnowało to nauczyli się mówić tak żeby zęby zawsze były na wierzchu ? nie widziałem wcześniej u boxdela takiego szczerzenia zębów i to mnie właśnie zastanowiło. byc może są jakieś kursy u czegoś w rodzaju logopedów gdzie uczą jak mówić mając ciągle podniesioną górną wargę żeby fleksować się zębami ? ciekawe to by było ale w XXI wieku nic mnie juz nie zdziwi xD
ogółem nie znam OSOBIŚCIE nikogo kto by tak mówił że widać mu zęby aż tak. ale spójrzcie na typa. no #!$%@? to jest wyuczone czy jakaś wada genetyczna ? a może wręcz przeciwnie świadczy o wyższości tego osobnika nad innymi, kobiety patrzą i maja w głowie że ewolucja u niego tak to wykształciła jako pierwotnego predatora, co jego przodkowie biegali na czworaka za tygrysami szablozębnmi i chwytali je w swoje wystające zęby drapieżnika ? i kobietom to może teraz imponuje ? nie #!$%@? was ten widok ?, film w załączniku.
kleptoman666 - też was #!$%@?ą ludzie co im zęby wystają przy mówieniu jak koniowi ? ...
  • 1