Wpis z mikrobloga

Jest dla mnie potworne i przeraża mnie, że czek nas kolejne 4 lata piekła, bo nie oszukujmy się. Dane są nieubłagane.

Poparcie dla PiSu nawet nie drgnie, niezależnie od tego co się dzieje dobrego, czy złego ich elektorat zawsze stanie na wysokości zadania.

Urobili sobie starców, którzy są skupieni tylko na własnym strachu i przetrwaniu, a PiS wykorzystuje ich, bo mają podłączoną kroplówkę z TVP.

Do nikogo nie dociera, że to kolejne 4 lata folwarku, destrukcji, zamordyzmu i robienia wszystkiego pod dwie grupy, pod kumpli PiS i pod starców z otępieniem i neurodegeneracją.

Pokolenia, które powinny budować przyszłość rząd ma totalnie gdzieś, są spisani na straty.

#wybory #pis #bekazpisu #bekazlewactwa #polityka #tvpiscodzienny #polska #gospodarka #ekonomia
  • 16
@michal0110: Yhm, a świstak siedzi i zawija w te sreberka. Kaczyński jest wyluzowany i widać po nim, że jest już pewny wygranej.

Czekają nas cierpienia tak potworne, że nie da się sobie tego wyobrazić.

No, chyba że jesteście starcami, albo kumplami PiS.
@Ynfluencer: Młodsze pokolenia wcale nie są jakieś specjalnie lepsze. Obchodzą ich tylko transy, homoseksualiści i imigranci z krajów Afryki i Azji. Wcale nie byłoby lepiej gdyby to oni mieli coś do gadania w polityce, podejrzewam że byłoby jeszcze gorzej, bo nie rozwiążą starych problemów, a tylko stworzą nowe.
Trzeba sobie to szczerze powiedzieć, nie ma żadnego rozwiązania i zawsze będzie źle, ludzie już tacy są.
@matkaPewnegoMirka: Sondaże pokazują umocnienie PiSu i osłabienie Konfederacji. Martwi mnie to. Tak wiem, ciągle słyszę gadkę, że sondaże są g... warte, ale jakoś finalny wynik wyborów jest toczka w toczke zbieżny z sondażami później. Różni się minimalnie.

To jest potworne.
@db658d9de50e3168d1434a9d58336bcc056: Zgadza się, ale te decyzje, które zniszczyły akurat moje życie są z tej puli co sobie tam PiS ma dowolnosć, a poza tym to dlugofalowo wiadomo, że zmierza do tego co piszesz

@Chad-z-Boboli

Właśnie w Polsce nie jest tak źle. Większość młodych popiera konfederację. Lewica ma jakieś nieistotne, śmieszne poparcie na granicy błędu statystycznego. No, ale fakt, że to najmłodsze pokolenie jest już zdegenerowane.
Nie będzie tak samo. Dane są takie, że PiS aktualnie sam rządzić nie będzie, musi się kogoś prosić i wejść w koalicję, myślisz czemu Kaczyński tak wariuje? Ostatnia koalicja wiadomo jak się skończyła, Kaczyński to dyktator.


@michal0110: no świetnie. Przygruchają sobie zgraję narodowców, szurów i populistów. To faktycznie poprawi sytuację.
@Ynfluencer kiedy rządził Tusk to młody człowiek jeśli chciał zarobić normalnie pieniądze, a nie ochłapy typy 1600 ziko to musiał jechać do Holandii. Teraz do Holandii to sobie można bez problemu pojechać na weekend żeby pozwiedzać muzea i pochodzić po knajpach. Coś nie do pomyślenia w roku 2011.
kiedy rządził Tusk to młody człowiek jeśli chciał zarobić normalnie pieniądze, a nie ochłapy typy 1600 ziko to musiał jechać do Holandii. Teraz do Holandii to sobie można bez problemu pojechać na weekend żeby pozwiedzać muzea i pochodzić po knajpach. Coś nie do pomyślenia w roku 2011.


@CJzSanAndreas:
No chyba sobie #!$%@? kpisz :D Rok 2013 lvl 30 z palcem w dupie pojechałem sobie i do Słowenii I do Bośni wtedy