Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, ze po tym jak Kolodziejczak trafil pod skrzydla PO ktos zrobi mu przeszkolenie z kultury osobistej, savoir-vivre przy stole i w kilku jeszcze innych aspektach w ktorych ta buraczana masa z Agrounii ma ewidentnie wyrazne braki. Co widze jego wywiady siedzace to mnie taki cringe i zenada bierze, ze po prostu nie moge. Typek rozsiada sie w jakiejs dziwnej pozycji skretno-bocznej w ktorej nie wypada siedziec nawet w barze a ten idzie na wywiady i rozsiada sie jak basza. Nie rozumie, ze postawa jaka prezentuje jest lekcewazaca w stosunku do osoby z ktora rozmawia xD
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #pis #wybory #4konserwy #neuropa #bekazpodludzi #agrounia
kamil-tika - Mam nadzieje, ze po tym jak Kolodziejczak trafil pod skrzydla PO ktos zr...

źródło: Screenshot 2023-08-19 17-03-40

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@kamil-tika imo to jest przemyślane zachowanie, gość po prostu wypracowuje sobie taki wizerunek i tyle. przecież to nawet nie jest wygodne tak siedzieć xD
  • Odpowiedz
  • 5
@622xc: to jest styl siedzenia typowego czeresniaka ktory nie zdaje sobie sprawy, ze pokazuje brak jego kultury i poszanowania w stosunku do drugiej osoby. Zreszta sposob wypowiadania sie Kolodziejczaka tak samo swiadczy o tym, ze gosc nie wie co to dobre maniery i wychowanie.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Być może to jakaś wyuczona reakcja na niewygodne pytanie, lub sposób okazania pogardy rozmówcy lub jego wypowiedzim/pytaniom, będę musiał zwrócić na to uwagę.
Może na zasadzie jakieś pytanie (typu to gryzienie się w język wspomniane przez Gozdyrę) jest wspomniane, ale jak to jest ciężka żaba do przełknięcia, lub coś z czym nie chciał się skonfrontować, to paradoksalnie, ale z wyrachowaniem, przybiera taką wygodniejszą, rozłożystą pozę, aby okazać jakiś brak szacunku
  • Odpowiedz