Wpis z mikrobloga

Ten rok był bardzo ciężki dla mnie - głównie przez rozstanie, które okazało się być zdradą. Szorowałem po dnie.
Zacząłem systematycznie ćwiczyć a przede wszystkim stwierdziłem że trzeba spełniać marzenia więc zrobiłem prawko na motor.
Właśnie skończyłem ogarnianie po zakupie mojego pierwszego motocykla - suzuki bandit 600s - dawno nie czułem się tak, jakbym spełnił ogromne marzenie ʕʔ
#chwalesie #motocykle #zwiazki
  • 17
  • Odpowiedz
Gratulacje, ja się rozstałem z mniej poważnych względów, ale szybko zrobiłem prawko i od 3 lat jestem szczęśliwszy niż wcześniej:D
  • Odpowiedz
@Hiter: Pokazało mi zdecydowanie to, że nigdy do końca nie da się dowiedzieć co myśli i robi druga osoba choć zaufanie było przeogromne. Ale nie rozumiem jak można potraktować tak drugą osobę.

@Mozolny_Szturm12 Mimo że stary to wizualnie cudownie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@hurb ja dowiedziałem się 2 tygodnie temu że po 20 latach małżeństwa żona przyprawia mi rogi dzięki Moto oczyszczam głowę i zapominam o tym całym gównie
  • Odpowiedz
@zlozlo: Bardzo mi przykro i pewnie po części tylko jestem w stanie wyobrazić sobie co to za uczucie. W moim przypadku już były plany na przyszłość, które powoli realizowaliśmy ale w międzyczasie podczas mówienia ładnych słów był już inny xD
Teraz tylko spełnić marzenia i w następnym roku może spróbować uderzyć motorem na Nordkapp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz