Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba byc utalentowanym trenerem, zeby takiego mega grajka jak Junca, ktory rozegral ponad 70 meczow w LaLiga i byl jednym z najlepszych zawodnikow w lidze zeszlym sezonie (mimo ze gral na blokerach przeciwbolowych) doprowadzic do stanu takiego ze chlop kopie sie po czole i nie miesci sie nawet w skladzie! Goku i Olejarka to tez byli mega grajkowie w swoich klubach. U nas wszyscy zaliczaja regularny zjazd. Ja nawet nie mam pretensji do pilkarzy. Sa fatalnie przygotowani do sezonu, zarowno fizycznie jak i taktycznie.. Mamy dwoch mlodych, bardzo zdolnych polskich bramkarzy i nawet to potrafimy #!$%@? stawiajac na starego hiszpana ktory rzuca sie jak worek ziemniakow. Niemal kazda decyzja Sobolewskiego to jest kryminal. Po wczorajszym meczu (i reakcji trybun) bylem pewny ze chlop na konferencji przeprosi i poda sie do decycji. A tu niespodzianka. Przekaz - wszystko jest zajebiscie tylko musi zatrybic, wiem co robie i w zyciu sie nie poddam! Sorry ale w tym klubie trzeba zaorac caly ten sztab trenerski. Sobolewskie, Kmieciki, Krzoski, trener bramkarzy itd - wszyscy wypad. Ten sezon i tak juz pewnie jest stracony ale im wczesniej nastapia zmiany tym lepiej. Najbardziej szkoda mi tak zajebistych kibicow.

#wislakrakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach