Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tak sobie coraz częściej myślę, że wyjątkowo nie pasuję do Polski (czy tam ogólnie do Europy) i moim prawdziwym miejscem w którym byłaby szansa czerpać radość z życia jest #azja.

- Jestem przesadnie szczupły (185/73) w kraju gdzie przeciętny mężczyzna jest dobrze zbudowany a 73kg to ważą już niektórzy gimnazjaliści -> jednak na tle niskich i drobnych azjatów nie odstawałbym z tego powodu.

- Mam typowo aryjski wygląd (brązowe włosy, niebieskie oczy i dosyć jasną karnację) w kraju gdzie kanonem piękna jest ciemnooki, opalony brunet -> jednak w azji jest odwrotnie i jasna cera to plus a nie minus.

- Podobają mi się drobne dziewczyny (najlepiej przynajmniej z 20cm niższa i 10kg lżejsza ode mnie bo lubie dominować) w kraju gdzie raczej definicją kobiecości jest bardziej "jędrna" sylwetka (ma mieć czym oddychać i na czym siedzieć) i do tego dążą kobiety trenując tyłek na siłowni i powiększając piersi u chirurga (a mi się to nie podoba i wolę naturalne drobne dziewczyny. Dla mnie bardziej kobiece są naturalne piersi A lub B niż sztuczne balony). I oczywiście taka kobieta "przy ciele" raczej nie rozgląda się za chudym kolesiem tylko chce kogoś przy kim będzie czuć się mała i bezbronna. -> w azji większość kobiet jest drobnej budowy.

Obejrzałem chyba z 20 filmików na YT typu street walk z różnych krajów azjatyckich gdzie można zobaczyć jak wyglądają losowi ludzie i generalnie można powiedzieć że w Polsce podoba mi się więcej kobiet z twarzy ale w azji zdecydowanie więcej z sylwetki.

Gdybym miał praca #zdalna to czuję że bym wywalił z tego kraju bez zastanowienia. Najpierw pewnie #tajlandia, później może bym spróbował #filipny , #japonia albo #indonezja. Czuje że życie mi spieprza w Polsce przez palce i skończę jako samotnik ale nie potrafię ogarnąć na tyle dobrych zarobków z internetu żeby nie musieć pracować stacjonarnie i się utrzymać za to.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim myślałam, że to będzie o tym, że męczy Cię, nie wiem, europejski styl życia, polityka itd. a Ty po prostu nie umiesz sobie znaleźć dziewczyny, która podobałaby Ci się z sylwetki i była Tobą zainteresowana.
Btw. jeśli uderzasz w 165/63 to nie jest to ani szczególnie drobna ani niespotykana kombinacja
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kotbehemoth: można wiedzieć gdzie wyjechałeś? Azja czy europa tylko inny kraj?

@xede: tak bym zrobił ale nie mam jeszcze pracy zdalnej a wakacje 2-3 tygodniowe mnie nie interesują. Za krótko po prostu żeby sobie zawracać dupę. Ja jestem raczej typem który potrzebuje na spokojnie coś porobić. W 2 tygodnie to można co najwyżej po burdelach pochodzić ale to mnie kompletnie nie interesuje.

@xentropia: Ty
@mirko_anonim w takim razie sorry za moją nadinterpretację.

pamiętam, że był nawet jakiś Mirek, który od tak wyjechał do Singapuru chyba i pracował tam jako pomocnik kucharza. więc da się nawet bez super skillsów, pracy zdalnej itp.

przy korpo pracy możesz cisnąć do managerskiego poziomu tutaj i się przenosić na Filipiny, do Tajlandii. dużo shared services przerzuca tam projekty/całe działy i w wielu firmach typowo jest trochę Europejczyków w kadrze zarządzającej.